2733
2739
عنوان

همسرم میگه فقط دوست دارم

1972 بازدید | 33 پست

یه جای خلوت تنها باشم میترسم افسردگی بگیره ....آخه نی نی دار نمیشیم ماشین خونه هم نداریم همش فکر ایناس من خودمم ناراحتم ...طرف همسرم خواهر برادراش خونه ماشین همه چی دارن...فقط ما نداریم متنفریم از ترحم.....خدا خیلی فرق گذاشت خیلی....همسرمم خرج خانوادش کرده جهاز خواهراشو داده الان توگرونی هیچی نمیشه خرید....انقد خوبی کرده بهشون الان تو بدوضعیتیم 

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ماشين و خونه نداريد عزيزم فعلا فكر بچه نباشيد صرفا اوردن بچه مهم نيست تو اين شرايط

۸ساله اقدامم دیگه امیدی نداریم 

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....
2740

خدایی که قبلا روزی داده الان هم روزی رسونه 

خدایی که با دلار هفت تومن روزی رسونده با دلار الان هم روزی رو میرسونه 

اینقدر از این دنیا نترسید این دنیا خدارو داره ، همش امتحان ماست که آیا دل به دل شیطون میدیم یا نه

به نظرم توقع کمک داری ازشون ولی میگی از ترحم بدمون میاد؟؟

از کی ؟

خدایی که قبلا روزی داده الان هم روزی رسونه  خدایی که با دلار هفت تومن روزی رسونده با دلار الان ...

دعا کن واسه ام

حال دلت میفهممم، وضعیتتون رو هم میفهمم

واقعا شرایط سختیه، همسرت هم حق داره ناراحت باشه

زندگی نا هم همینجوریه همسرم مدام سرکار و خیلی هم اذیته

اما چاره ای نداریم باید فقط سعی کنیم درکشون کنیم و امیدوار باشیم