2733
2734
عنوان

همسرم میگه فقط دوست دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1988 بازدید | 33 پست
سلام عزیزم...تاپیک هاتوخوندم وخیلی برات ناراحت شدم،خواستم یه مطلب وبهت بگم...توخیلی ناامیدی ودلیل اص ...

چقد ماهی دختر خیلی خوشحالم دوستت هایی مثل شما دارم

ای خدا حسرت به دلم نزار...دلم یه دختر میخواد خوشگل شیرین....خداجونم منو با مادر نشدنم،امتحانم نکن....
چقد ماهی دختر خیلی خوشحالم دوستت هایی مثل شما دارم

قربونت عزیزم انشالله همیشه خوب باشی وخونه ی دلت پرازشادی وامید...ولی یه مدت اینجوری که بهت گفتم حتمادعاکن پرازامیدوباخوشحالی موقع دعاحال بدنداشته باش بگوتوخدای قشنگ وبزرگ منی ومیدونم مشکلات من دربرابربزرگیه توهیچن وازجایی برام درست میکنی که هیچکس به فکرشم نمیرسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام استارتر چند وقت پیش تو مطب پزشک اتفاقی با یه خانمی آشنا شدم که دخترش ۷ سال مشکل ناباروری داشت و حتی دوبار آی وب اف انجام داد که نگرفت که دیگه بنده خدا میره جنین فریز میکنن و قبل انتقال جنین ها دخترش مشکلی براش پیش میاد و مجبور میشه پاش عمل کنه و سر این خیلی بدنش ضعیف میشه و دکتر میگه تا بدنش ضعیف هست نمیتونیم جنین ها رو  انتقال بدیم، خلاصه خانمه میگه شروع کردم چیزهای مقوی به دخترم دادم و خداشاهده به دوماه نکشید که دیدیم پریودش عقب افتاده و در کمال تعجب متوجه شدیم طبیعی باردار شده!!! خانمه با گریه حرف می‌زد و دخترش خداروشکر چندروزی بود زایمان کرده بود و بچه سالم و زیبایی هم گیرش اومده بود.

خلاصه هرچی که به دخترش داده بود و گفت من نوشتم و تو گوشیم سیو کردم الان برات میفرستمشون دوست داشتم تو اون تاپیکت بفرستم که دیدم قفل

سلام استارتر چند وقت پیش تو مطب پزشک اتفاقی با یه خانمی آشنا شدم که دخترش ۷ سال مشکل ناباروری داشت و ...

خوردن گیاه پنج انگشت( اگه تلخ میتونید پودر کنید و داخل کبسول خالی بریزید و با آب نصرف کنید)
بادیون با نبات آسیاب شده شبی یه قاشق.
سردی ممنوع
پودر نخل برا حاملگی.
نصف لیوان شیر بعلاوه زده تخم مرغ محلی با شیر مخلوط بشه و به سر بزنیم.
چهارمغز که شامل پسته و بادام و گردو و فندق نیم کوب (حتما بهرصورت نیم کوب باشه نه آسیاب شده) با عسل قاطی شود و کنجد تفت داده یکم سیاه دونه مخلوط کنیم و هر روز مقداری مصرف شود.

مرتب کشاله ران و زیر دل با روغن سیاه دانه چرب شود

2731