2733
2739
عنوان

یک دقیقه وقتتون میگیرم ....

80 بازدید | 7 پست

خدایی 

فقر

گرونی

آلودگی هوا

ماشین های داغون تولید داخل 

برنج های تقلبی 

میوه سبزیجات با سموم فراوان

مرغ گوشت هورمونی 

سرطان 

بیماری های رنگارنگ 

بیمارستانها از بقیه جاها شلوغ تر تمام مردم مریض 

آلودگی محیط

امکانات صفر 

جاده های داغون 

فقر فرهنگی

خیانت 

ازهمه پاشیدگی جامعه و خانواده 

نابود شدن مفهوم خانواده 

تهمت 

دروغ 

مردم عصبی که تحمل نظر مخالف همو ندارن 

تا چند سال آینده دیگه دکتر تو مملکت نیست اینان که موندن سهمیه ای 

سهمیه های کنکور 

پارتی بازی 

تورم 

آقازاده بازی 

بند پ 

بیکاری 

خشک سالی 

واقعا برای چی بچه میارید ؟

. اهل مناظره و اثبات . تاریخ خوان . نقاش

واقعا فاز اونایی که مشکل مالی دارن و بچه میارن رو درک نمیکنم 

با برای بقیه چیزا راه حل مهاجرت هست ولی اونی که مشکل مالی داره مهاجرتم نمیتونه بکنه

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون زندگی برای شماست ک اینقدر سیاهه هست

ما وقتی ک باید کار کردیم زندگی خوب برای خودمون رقم زدیم 

بعدا هم یه بچه میاریم که خوشبختش کنیم 

فقر گرونی بیماری و.. ک شما میگی برای کسی هست ک روی هوا بچه میاره

قطعا ما زندگی خوب و با ارامشی داریم ک قصد داریم یه نفر دیگه هم توی ارامش ما سهیم بشه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2742

درک نمیکنم واقعا

هنوز ازدواج نکردم ولی ب خودم قول دادم هیچ وقتتتتتتت هیچ وقتتتتتتتت بچه نیارم و عامل بدبختی یه آدم بی گناه نباشم

درک نمیکننممم چرا بچه میارید بدبخت میکنید

همش خودخواهیه تمام!

چون زندگی برای شماست ک اینقدر سیاهه هست ما وقتی ک باید کار کردیم زندگی خوب برای خودمون رقم زدیم&nbs ...

من خیلی دلم شکست با حرفتون .

چون زندگی برای شماست ک اینقدر سیاهه هست ما وقتی ک باید کار کردیم زندگی خوب برای خودمون رقم زدیم&nbs ...

من از اینکه میگی زندگی سیاهه خیلی ناراحت شدم خیلی در حدی که نشستم گریه کردم خیلی دلمو شکستی شما . باشه دنیا به تو رو کرده روی سیاهش موند برامن امسال من .

2740