2733
2734
عنوان

الان‌یکی دستش گذاشت رو زنگ خونمون

225 بازدید | 13 پست

خواب بودممم دیدمکک یکی دست و گذاشت رو زنگ ترسسدم سراسیمه رفتح دیدم دیدم تو چشمی پیرزنی بودفکر کنم میشناختمش در رو باز نکردم گفتم عصر بیایید که مامانم هست گقت مامانت منو میشناسه باز کن باز دستشو گذاشت رو زنگ انقدر باز نکردم رفت الان تپش قلبم بالا رفته حالم بد شده تو خواب  خدا بگم چیکار نکنه باهاشون سکتع زدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حالم از این ادما بهم میخوره

اه اه اه

مستاجر ماهم از ساعت ۷ تا الان داره ی ریز جیغ میزنه خدا لعنتش کنه

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

این موردارو اصلا باز نکن اصلا

من همیشه میترسیدم چه بچگی چه حالا

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
حالا چرا باز نکردی چقدر ترسو 

باز میکرد ک چی بشه

میومد میشست تو خونه

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
2740
حالم از این ادما بهم میخوره اه اه اه مستاجر ماهم از ساعت ۷ تا الان داره ی ریز جیغ میزنه خدا لعنتش ...

سکتع زدم تو خواب امتحاتن دارم امروز 

خبر مرگم نبابد تو خواب بترسم ام اس دارم یعنی گوه تو همشون اشغالا

سکتع زدم تو خواب امتحاتن دارم امروز  خبر مرگم نبابد تو خواب بترسم ام اس دارم یعنی گوه تو همشون ...

آیفون رو خاموش کن من همین کارا میکنم

بچم ک ب دنیا اومد تا چندماه شبا بیدار بود روزا میخوابید 

روزاهم تا میخوابیدم ی گدایی بود میومد زنگ رو میزد یا مادرشوهرم سر زده میومد

آیفون رو خاموش کردم راحت شدم

آیفون رو خاموش کن من همین کارا میکنم بچم ک ب دنیا اومد تا چندماه شبا بیدار بود روزا میخوابید  ...

ایفون نبود زنگ دره به صدا بد و تیزی داره اصلا تهوع گرفتممم دستشو ول نمبکرد میگغتم باز نمیکنم باز زنگ میزد

ایفون نبود زنگ دره به صدا بد و تیزی داره اصلا تهوع گرفتممم دستشو ول نمبکرد میگغتم باز نمیکنم باز زنگ ...

اه چقدر سیریش😒😒😒😒