2733
2739
عنوان

رفتار های پسر همسرم 😑

464 بازدید | 20 پست

بچه ها تو تاپیک قبلیم توضیح دادم ، ی پسر ۱۲ ساله که واسه اولین بار میاد خونمون چون ی شهر دیگست و حضانتش با مادرش ، بخدا من با نهایت احترام باهاش رفتار میکنم و ازش پذیرایی میکنم ، شوهرم رفت سرکار بردمش پارک براش ساندویچ خریدم ولی این بچه با من لج می‌کنه ، میدونم حق داره و دوست داره مادر خودش جای من باشه ، ولی آخه من چه گناهی کردم و باردار هم هستم ، هر غذایی درست کردم ، مرغ ، قورمه سبزی ، کتلت ، حتی امروز جوجه درست کردم گفت دوست ندارم 😐 یا مثلاً میگه تو برو تو اتاق بخواب من می‌خوام پیش بابام بخوابم ، الآنم کارت عابر بانکم که هم خرجی خونه توشه هم پس انداز خودمو برداشته روم نمیشه بگم بدش با اینکه خودش کارت داره باباش براش پول میزنه ، بخدا خودم قناعت میکنم ، این دیگه هیچی نیست می‌ره آتش زنه میخره تو حیاط آتیش میزنه ، فقط خداروشکر فردا میخواد بره و با مادرش زندگی می‌کنه ، بخدا من تا مادری بدی نیستم ولی اون خیلی لج می‌کنه با من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

میخاد گربه در حجله بکشه .گناه داره عقده ای میشن بچه های طلاق .داره بی پدر بزرگ‌میشه. بهش حق بده اگر رفتارای عجیب میبینی

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
2738

حق داره عزیزم.

اون ۱۲ سالشه.یعنی دقیقا در مرز نوجوانیه...نوجوونا بسیار حساس میشن خصوصا پسرا.

ایشون اصلا نمیتونه شما رو در جایگاه مادرش تصور کنه و حس میکنه شما جای مادرش رو اشغال کردی

بزرگ که بشه عاقل میشه و مطمئن باش تغییر میکنه.

لطفا ازش ناراحت نشو...میدونم سختته ولی هروقت اذیتت کرد برای خودت مدام یاداوری کن که داره وارد سن نوجوانی میشه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2706