2737
2734

فکر کنید یه غسل واجب داره 

یه غسل زیارتم میخاد بکنه بره زیارت

چکارکنه میشه اصلا؟؟؟

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

بله

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بله میشه

مثلا بگم غسل حیض وغسل زیارت میکنم قربت الله؟؟؟

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
اره میشه ..صدتا غسلم میشه باهم بکنی 

میشه بگی دقیقا چی بگم تونیت؟؟؟؟

2740
اره گلم.یک غسل با چند نیت متفاوت میشود

اونوفت بااین غسل میشه بدون وضو دفت حرم؟؟؟

بله

اونوقت با این غسلی ک بکنم میتونم بدون وضو برم حرم؟؟؟یانیاز داره وضوبگیرم

اونوقت با این غسلی ک بکنم میتونم بدون وضو برم حرم؟؟؟یانیاز داره وضوبگیرم

اونو دقیق نمیدونم والا.

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
بگو‌ غسل حیض و زیارت و ما فی ذمه می کنم 

مافی ذمه چیه؟؟؟

2706