2737
2734
عنوان

کیا عصب کشی دندان انجام دادن؟

151 بازدید | 27 پست

سلام من دو تا دندون ۶ پایینیم عصب کشی میخواد، دیروز یکیشو انجام دادم تو همدان پیش دکتر خوبیم رفتم پرشم کرد تو یه جلسه ولی دو ساعتی زمان بردش، الان خیلی درد میکنه، شما ها هم درد داشتین

تعداد رای : 11
نظرسنجی
بله
4
36%
خیر
7
63%

تا دو سه روز درد طبیعیه 

البته اگر دردت خیلی شدیده برد دکتر ببینه شاید عفونت کرده 

من عصب کشی کردم فرداش یه درد خیلی خیلی شدید گرفتم که با مسکن آروم نمیشد رفتم دکترم دید گفت عفونت کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تادوسه روز طبیعیه اما اگر ادامه داشت حتما برو پیشش

درضمن هر هشت ساعت میترانیدازول بخور تااگرعفونتی بود ازبین بره همچنین اموکسی

خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمت هات❤️💙🙏.                   این کاربری ششم منه☺️
هزینش چقدر شد؟ شاید عفونت داشته قرص بخور

قرص دارم میخورم، خیلی عصب کشی گرون شده متاسفانه دکتر جاهایی مثل درمانگاه و....  تا دو و خورده ای میگیرن و کارشون خیلی خوب نیست بستگی به کانالم داره، مال من ۴ریشه بود دندونم ک خیییلی سخت شدش و سه و نیم دادم واسه یدونه دندون

2740
قرص دارم میخورم، خیلی عصب کشی گرون شده متاسفانه دکتر جاهایی مثل درمانگاه و....  تا دو و خورده ا ...

بله متاسفانه خیلی گرون شد 

من پارسال عصب کشی ۱۸۰۰ انجام دادگ امسال رفتم گفت ۳ تومن 

شما فقط عصب کشی ۳و نیم شد؟

درخت از ریشه آب میخوره🌳🌴                                        انسان از قلبش❤️❤️
عصب کشی رو تو یه جلسه برات تموم کرد؟ 

اره همون موقع عکس میگرفتن از دندون تو یه دستگاهی نشون میداد ک چجوری دارن پیش میرن حتی سه بار   یه چیزیو دادخل دندونم میزاشتن و در میاوردن تا اخرش دیدن تو دستگاه ک خوبه دندونم، این دکتری ک پیشش رفتم کارش خوبه و خییییییییلی گشتم و نصف مطب های همدانو سر زدم

2706