2733
2739
عنوان

چی بخورم سریع پریود شم😭

152 بازدید | 32 پست

سلام خوبید 

چی بخورم سریع پریود شم چند روزه دلم درد می‌کنه و هی فکر میکنم پریود شدم ولی چک میکنم میبینم نیست .یه راهکار سریع اگه دارید بگید دارم میمیرم از استرس

لبخند بزن رفیق خدا هواتو داره⁦⁦^⁠_⁠^

گرمیجات بخور

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیزم چیزی که من استفاده کردم و جواب داد و دو روز انجام دادم و شدم یکم جعفری بجوشون روزی دو لیوان بخور یکی صبح یکی عصر میشی نگران نباش یا زنجبیل و یکم بریز توی لیوان آب جوش روش بریز یه چیزی مثل نعلبکی بزار درش حدود بیست دقیقه بعد یکم عسل بزن و بخور 

2740
وای نگو تروخدا. نامزدم ولی هنوز دخترم 😭

اوکی عزیزم ، بارداری کاری به دختر بودن نداره گلم ، حالا یه تست بزن اگه صد در صد نبودی کاری که گفتم و انجام بده ، ولی نترس نیستی هورمونات احتمالا ریخته به هم ولی حالا یه چکی بکن بیخودی هم استرس نگیر گلم 

2706