2737
2739

یعنی خواستگارای خوب و شوهرش هم خوب باشه؟ 

امروز یکیو دیدم که از لحاظ فیس و قد با اینکه سه تا بچه کوچولو داشت اما واقعا به نظرم خوشگل بود نه خیلییی خوشگل اما خوشگل بود.. 

مثلا چشمای عسلی سفید بور و قدبلند خوش برخورد خنده رو.... 

اما خب شوهرش رو من ندیدم اما پولدار نیست 

حتی از دختر دایی های خودم ک شوهراشون عالین خوشگلتره خیلی 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 

موقعیت خانوادش شغلی و مالی اینکه بالا هست خاستگارخوب زیاد میاد 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
موقعیت خانوادش شغلی و مالی اینکه بالا هست خاستگارخوب زیاد میاد 

دقیقا فکر میکنم فقط به اینه 

نه زیبایی ملاکه نه تحصیلات یا اشتغال خانوم... 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
2738
پیشونی بلند

اعتقاد دارین؟ 

خب از کجا بفهمیم پیشمونیمون بلنده 😂

دقیقا فکر میکنم فقط به اینه  نه زیبایی ملاکه نه تحصیلات یا اشتغال خانوم...

الان اتفاقا زیبایی خیلی مهمه بعد پول بعد خانواده پولدار یا تحصیل کرده سطح بالا یعنی جایگاه خوب شغلی داشتن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
چون انتخاب درست ربطی ب قیافه نداره

خیلی از خانوما هستن که از لحاظ اخلاق و شخصیت خیلی باوقار ترن 

الان اتفاقا زیبایی خیلی مهمه بعد پول بعد خانواده پولدار یا تحصیل کرده سطح بالا یعنی جایگاه خوب شغلی ...

واای شما 

فکر کنم شما هم پولدارین مگه ن؟ 😂 نگین نه ک باور نمیکنم😂😂

فکر میکردم باید دلایل منطقی و عقلی داشته باشه

ولی الان میبینم ک به شانسه

چاق و چله نیستم🦖                                                            ما فقط یکبار زندگی نمیکنیم... ما هر روز زندگی می کنیم🌱 اما فقط یکبار می‌میریم!                                                                     بیا زندگی کردنو به خودمون سخت نگیریم، بیا آروم تو ذهنمون تو قلبمون از زندگی لذت ببریم❤️‍🩹
2706