2752
2734
عنوان

واقعا چی باعث میشه که واسه یک دختر خواستگار بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 68 پست
موقعیت خانوادش شغلی و مالی اینکه بالا هست خاستگارخوب زیاد میاد 

فقط شانس

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
یکی از آشناهامون قیافش معمولیه اخیرا سومین بارشه ازدواج کرده هر کدوم از شوهراش یکی از یکی پولدارتر ش ...

برگایممم. چ اپشنی داره جذبش میشن؟ 😂 

می‌رسیم به همون جمله معروفه خدا بده شانس،😂

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

واای شما  فکر کنم شما هم پولدارین مگه ن؟ 😂 نگین نه ک باور نمیکنم😂😂

الان صحبت ما چه ربطی به وضع مالی ما داره 

من باتوجه به تاپیک شما جواب دادم

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
فقط شانس

چرا من به شانس اعتقاد ندارم؟ فکر میکنم شانس یک چیز الکیه 

حداقل بگیم قسمت بهتره 

چرا شانس برای یکی هست برا یکی نیست؟ 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
2731
فقط شانس

اصلا شانس نیست الان پسرا دنبال زیبایی و پدر زن پولدار هستن دخترا قدو قیافه مرد و پدرشوهر پولدار 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
برگایممم. چ اپشنی داره جذبش میشن؟ 😂  می‌رسیم به همون جمله معروفه خدا بده شانس،😂

من دیگه کلا اونو دیدم به این نتیجه رسیدم اصلا به قیافه و تحصیلات و خونواده و این چیزا نیست😂

لایک نکننننن لطفا🙏🏻
اصلا شانس نیست الان پسرا دنبال زیبایی و پدر زن پولدار هستن دخترا قدو قیافه مرد و پدرشوهر پولدار  ...

چند نفرو میشناسم با همین دید ازدواج کردن پدر زن یه ریال نداد الان کارگری میکنن. 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
چند نفرو میشناسم با همین دید ازدواج کردن پدر زن یه ریال نداد الان کارگری میکنن. 

الان واس چشم روهم چشمی ها شده میدن 

اطراف ما اینجوریه 

متر بیار اندازه کن

به اون باشه باید میلیمتر بیارم من پیشونیم کوچیکه 😱😂

الان صحبت ما چه ربطی به وضع مالی ما داره  من باتوجه به تاپیک شما جواب دادم

خب منم پیرو همین چیزا تاپیک زدم سوال شد برام 

2706