2737
2739

اک ی هفته پیام نده و شما بدین و بگین کجایی اوتم بگه مریضم مشکل دارم فلان بعد س روز ازتون خبر نگیره واکنش تون چیه اینم بگم گفته باشع حالم خوب شد بهت پیام میدم چکار میکنید 

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

کات

من که از صبح ۶ سرکاره تا ۵ عصر

وسطاش پیام میده بهم همیشه 

الانننن اصلا پیام نداده ناراحتم از دستش خیلی 

در این حد حساسم

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

داره تکنیک استفاده میکنه برای اینکه تشنه بشی

اهمیت نده

خودتو بی تفاوت نشون بده اصلا انگار متوجه نبودش نشدی

فقط 38 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشسته پشت دو پلکم هزار اقیانوس،رهاکنید مرا تا وسیع گریه کنم... خدا ، من خدا ندارم🖤جون مامانت لایکم نکن😡. تیکر بارداری نیست😍اقایون درخواست دوستی ندن لطفا قبول نمیکنم:/
علاقه به حد کافی نداره

به تاپیکم جواب میدی؟ 😁

پرسیدم پسرا خودشون زیاد فحش میدن اما میگن از دختری که فحش بده بدشون میاد

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
بنطرتون بهش بگم فرصت صحبته؟

پسرا هر وقت بخوان بپیچونن میگن مریض شدم

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

اینم بگم احتمالش هست با یکی دیگه باشه 

یا با یکی دیگه هم همزمان بوده الان کات کردن ناراحته .

مگرنه از هرجهت دیگه اگه حالش بد بود میومد سمت تو برای اروم شدن

فقط 38 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشسته پشت دو پلکم هزار اقیانوس،رهاکنید مرا تا وسیع گریه کنم... خدا ، من خدا ندارم🖤جون مامانت لایکم نکن😡. تیکر بارداری نیست😍اقایون درخواست دوستی ندن لطفا قبول نمیکنم:/
2706