2733
2739

۴۹ سالشه هنوز بلد نیست درست حرف بزنه درست رفتار کنه یه احمق به تمام معنا (اگر میخای بگی باباته تحمل کن احترام بزار همین الان برو بیرون از تاپیکم)

بزارید یکم از رفتاراش بگم ببینید 

بین منو داداش کوچیکم خیلی تفاوت میزاره تو همه چی 

اصلا بلد نیست درست رفتار کنه از ۱۰ تا حرف ۹ تاش با بی احترامی و فحش کلا خیلی بی احترامی میکنه 

تو همه چی گیر میده اینو چرا اینجوری میخوری سگ اینطوری نمیخوره درحالی که از خودشم تمیز تر غذا میخورم حالا😐

خلاصه خیلیی بیشتر اخلاقای بدش هست دیگه حوصله ندارم بنویسم ازش مامانمم انگار ۲ سال ازدواج کرده خیلی شوهرذلیله😐 چیکار کنم از دستشون خستم اه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
فقط باید تحمل کنی سعی کن زیاد جلو چشش نباشی برو بیرون بادوستات یا تنها بعدشم اگه توانشو داری یه با ق ...

دوستی ندارم کلا یکی دوتان اونم باید منت بکشم تا بیان بیرون منم دیگه کارب ندارم خودشونم میگن قبول نمیکنم تنهاهم نمیتونم جایی نیست دور اطراف مگه اینکه کلاس ثبت نام کنم اونم میخام تابستون اینکارو کنم الان فصل امتحانام نمیتونم وقت کم میارم

دوستی ندارم کلا یکی دوتان اونم باید منت بکشم تا بیان بیرون منم دیگه کارب ندارم خودشونم میگن قبول نمی ...

اره کلاس بهترین گذینس فقط جدی نگیرشون میدونم دلت میگره ولی سعی کن وفق بدی چون شرایطو نمیتونی که عوض کنی

روزای خوب در راهند نگران نباش❤️🌹

یک حس شیشمی خیلی پر قدرت