2733
2734
عنوان

چرا انقد زود داره میگذره ؟

144 بازدید | 18 پست

اقا همین اول فروردین بود چصماله میکردم راجب کنکور ک نخوندم و نرسیدم و این داستانا ، الان ۲۳ شده ، تازه هفته پیش شروع کردم 😔 ای کاش همون اول فروردینم ک زر میزدم دیره شروع میکردم ، داستان اینه اول فروردینم زر میزدم دیره کاش ۲ هفته قبلش شروع میکردم ، چرخه شده انگار 

نمیدونم ولی امید دارم فیزیو بیارم 😔

ولی خیلی داره زود میگذره ،کنکوری ام اینجوریه یا نه کلا اینه داستان ؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بنظر منم فروردین امسال برعکس پارسال زود گذشت

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
2728

کنکور انسانی کی هست؟اردیبشهت منظورمه.. هیچی نخوندم مهمم نیست واسم خیلی اذیت شدم برا درس بسمه..هرچی شد شد..توکل ب خدا..هرچی صلاحه..توام ناراحت نباش...میاری ان شاءالله..و اینکه بچه ها میشه بدون کنکور رف آزاد هرشهری؟؟

میفهمم درس خواندن با نفرت خیلی بده

ن بابا نفرت ندارم از درس خوندن اتفاقا حال میده ، من اشتباهم این بود ک فکر میکردم چون هدفم فیزیوترامیه خیلی راحته ۲ ۳ ماه قبل کنکور میخونم بهش میرسم ، رسیدم اینجا تازه فهمیدم ۱ ی سال خودمو گیر اورده بودم 😂 دارم پاره میشم 

از استرس تایم باقی موندس ک اذیت میکنه وگرنه نفرتی از درس خوندنه ندارم 

2738
ولی برا ما ک منتظر حقوق فروردین هسیم نمیگذره چرا    

خیلی عمق دار گفتی

والا اه در بساط نداريم 🦦

تموم نمیشه لنتی

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
خیلی عمق دار گفتی والا اه در بساط نداريم 🦦 تموم نمیشه لنتی

زندگی در بزرگسالی چجودیه ، اصلا خیلی خوشحالم همش ت ذهنم اینه همچیز راحته میرم دانشگاه میلیاردر میشم ، تازه گیا دادم میفهمم خیلی خوشحال بودم 😔 واقعا نمیدونم داستان چیه ، نمیدونم سختی کار کردن و اینا چیه 

م پسرم ( کنکورو بدم نی نی سایتو حذف میکنم 😂 ) 

تازه ۲۳ امه    

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
تازه ۲۳ امه    

ما خدا خدا میکنیم این ۱۴ روز لعنتی تا کنکور دیر بگذره ، شماها میخواید سریع بگذده 😂 لامصب مث قرقی داره میگذده ی دو دیقه لا کتاب باز میکنی ساعت پرواز میکنه ولی اول سال ۱۰ ساعت میخونی نگا ب ساعت میندازی میبینی ۱ ساعته گذشته 

زندگی در بزرگسالی چجودیه ، اصلا خیلی خوشحالم همش ت ذهنم اینه همچیز راحته میرم دانشگاه میلیاردر میشم ...

والا داداش من تایم کنکورم بیشتر تلاش میکردم واس زندگیم

ببین کلا خبری نی 

ن قرار میلیارد بشی ن قرار کارای عجیب غریب بکنی

شاید یکم دغدغه هات بزرگتر بشه 

یکم خیالت از اینده روشن تر بشه وگرنه اینک فک کنی اسونه ن این شکلی نی

2706