2737
2734
عنوان

همه چیز در باره عروسی

71 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها

عروس خانما ممنون میشم تجربیاتتون رو بهم بگید

تو تهران سمت غرب کدوم ارایشگاه کارش خوبه و قیمتش مناسبه؟

لباس چه مدلی خوبه

کدوم آتلیه رو پیشنهاد میکنید

خیلی استرس دارم

چه آهنگهایی قشنگه برای رقص

لطفا اگه توصیه ای دارین حتما بهم بگید

فقط یچیز بگم هرچی بیشتر سخت بگیری و مضطرب باشی بیشتر گند میزنی 

از همین آماده شدن برا عروسی تم لذت ببر آروم و ریلکس دونه دونه کارهاتون لیست کن انجام بده 

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
فقط یچیز بگم هرچی بیشتر سخت بگیری و مضطرب باشی بیشتر گند میزنی  از همین آماده شدن برا عروسی تم ...

اخه مشکل اینجاست من شهرستانم اصلا ارایشگاهارو نمیشناسم

تو اینیستاهم چه آتلیه چه ارایشگاه چ مزون لباس دیدم همشون خیلی گرون بودن

فداتشم مرسی ۵ تیرماه خیلی استرس دارم واقعا

اخی 😍

یه لباس عروس بپوش که زیاد دست و پا گیرت نباشه حتما قبل عروسی به ارایشگرت برو یه تست میکاپ برات انجام بده اونجور که دلخواهته تغیرش بده همچنین شنیونت 

از برنامه های عروسی ات کسی جز خانواده ات و شوهرت چیزی نفهمه به نفعته همش جواب سربالا بده چیزی پرسیدن 

از الان مولتی ویتامین بخور برا روز عروسی خستگی زیاد اذیتت نکنه از سر استرس با شوهرت بحث نکنی کوفتتون شه همه چی حرف و حدیث همیشه بوده و هست ولی تو فقط یک شب عروس میشی حواست باشه اون شب شب تو و شوهرته فقط بگو و بخند و حال کن با شوهرت حسابی ام برقص 

خونه تونم تکمیل کنید به امید خدا حاضر باشه که خیالتون از اون جانب راحت باشه یک هفته ام دنبال تالار برید و بند و بساطش

واسه شب تالار ات ام یسری وسایل بزار تو یه ساک و بزار پست ماشین عروس که لازمه مثل دستمال مرطوب نوار بهداشتی و یه شرت و یسری لوازم آرایش ضروری یه بطری آب یه نخ سوزن رنگ خنثی و هرچیزی به ذهنت رسید 

اهنگ ام که کاری نداره یکی دوروز وقت بزار با همفکری شوهرت یه دی جی خوب با آهنگ درخواستی پیدا کن 

کلاس رقص برو نشد حتما تمرین رقص و داشته باش 

اخه مشکل اینجاست من شهرستانم اصلا ارایشگاهارو نمیشناسم تو اینیستاهم چه آتلیه چه ارایشگاه چ مزون لبا ...

اینستا واسه بچه پولداراس   یه تاپیک بزن بگو تو شهر فلان آرایشگاه کدوم خوبه مزون قحطی ام که نیومده اونجا برین بگردید حتما یه لباس عروس به سلیقه ات پیدا میشه گلی نترس

2738