2733
2739

خاله ام چندوقت پیش به خونه پدر بزرگ فوت شده ام سر زده بود و توی یخچالی که ازش استفاده نمیکردن از اول و داخل زیرزمین بود کلی دعا به اسم مامانم پیدا کرده بود مامانمم البته زیاد جدی نگرفت ولی خواهرم جدیدا رفته بود پیش کسی که نمیدونم اسمشو چی باید بزارم چون دعانویس که نبود فالگیرم نه ولی نمیدونم اینده رو میگفت که بعضیاش تا الان که گفته اتفاق افتاده و درست بوده حالا همون خانوم به خواهرم گفته یه سایه سنگین روی زندگی شماهاست یه خانوم با پوست تیره طلسم کرده شماهارو...😰کلی از دیشب ترسیدمممم گیج شدم که باید چیکار کردددد🥲

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!

چرته پرتشون کن

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرته پرتشون کن

یعنی چی پرتشون کنم😬

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!
2742

خب نتیجه میگیریم که اونایی که تو این کار هستن بیخودی هزینه نکنن چون تأثیر نداره

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
یعنی چی پرتشون کنم😬

دعاها رو پرت کن اگه دعانویس بلد بود شغلش دعا نویس نمی شد

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
چرته پرتشون کن

ببخشید میتونم چند تا سوال راجع به رشتتون بپرسم؟

برام دعا کنید حال دلم خوب نیست    یه مدت نیستم  با خبرهای خوب برمیگردم منتظر تاپیک دستاوردای امسالم باشید❤️ دختر متفاوتیم چون زندگیم براساسی چیدم و خواهم چید که حسرتی نداشته باشم سعی میکنم تصمیمات درستی بگیرم و انتخابام عقلانی باشه من جونمم میدم تا خانواده ازم راضی باشن چون بهترین حامیم بودن و لطفشون ازم دریغ نکردن  من عقیده دارم زن ها باید خیلی قوی باشن به اندامشون برسن درآمد داشته باشن و از لحاظ عاطفی وابسته نباشن درتلاشم از این جهت به خودم و همنوعم کمک کنم حالا روشن شد چرا متفاوتم😂😉
2740
دقیقا منم الان تاپیکم در این مورد بود 😂

شماام دعاتون کردن؟چه وضعشههه 

دعاها رو پرت کن اگه دعانویس بلد بود شغلش دعا نویس نمی شد

دعاها رو که خالم همون موقع انداخته بیرون..

ببخشید میتونم چند تا سوال راجع به رشتتون بپرسم؟

درخواست بدین بله گلم

عزیزم چند روز پشت سر هم اسفند با کندور دود کن خیلی خوبه هرچی باشه از بین میره ان شاالله

امیدوارم این گره ها از سر راهمون باز بشه اینجوری ممنون که گفتین🥲

برای دفع شدن دیو و پری و غیره هر قسم که باشد این آیات را نوشته و در گردن مریض

بندد صحت یابد و بلا از او دور شود

آیه 9 سوره مزمل

بسم الله الرحمن الرحیم

رَبُّ الْمَشْرِقِ وَالْمَغْرِبِ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ فَاتَّخِذْهُ 

2706