2733
2734
عنوان

دیگه حالم از مجردی و شاغل بودن و مستقل بودن بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 2203 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
متاسفانه دارن گولمون میزنن با شاغل بودن مخالف نیستم ولی بخاطر اینکه شاغل بشم ازدواج فراموش کنم مخالف ...

دقیقا

پانسیونا پره از دخترای شاغل و بقول بقیه مستقل و سن بالا ک ارزوی ازدواج دارن

دیگه حالم داره بهم میخوره از همه چی

ِاللهم انی اسئلک من فضلک العظیم💚💙

فکر میکنی عزیزم فکر کردی همه مردا بی منت پول میدن یا خرج میکنن . ادم دستش تو جیبش باشه خیلی بهتره برای آینده و حتی زندگی مشترکش.

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
چه دنیای عجیبی حالا یک خانم خانه دار برعکس شما میخاست شاغل بشه  انشاله یک همسر خوب قسمتتون بشه ...

من متاهلم بعد کلی بحث بعد از مدتها همسرم راضی شد شاغل بشم الان دکمه ی. گوه خوددم وپیدا نمیکنم😂

شاعل بودن خیلی سخته 

والا منم مستقل بودم کار میکردم درس میخوندم تمام زحمت زندگی رو دوش خودم بود از خرید خونه بگیر تا تعمی ...

خیلی ام لذت بخشه ، از فطرتتون فرار نکنید 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706