2752
2734
عنوان

دیگه حالم از مجردی و شاغل بودن و مستقل بودن بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 2203 بازدید | 114 پست
واقعا منم درک نمیکنم اینهمه غرور وخودبزرگ بینی رو

دختر خوب زیاد به حرف نی نی سایت گوش نده

هرررررر جوری راحتی و تو زندگیت ارامش داری زندگی کن

نی نی سایت پرررر از دختر بچه های که هنوز نمیدونن دست راست و‌چپشون‌کجاست

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
آره درسته بد یادمون دادن و بد باهامون رفتار کردن میشه یه متاهل شاغل بود ولی وقتی مردایی هستن که ا ...

بله درسته‌. اون خانومی که مثال زدین چون فضای کاریشو تجربه نکرده متاسفانه حسرتشو داره. اگه یه مدت فضای کار کردن داشت شاید الان احساس بهتری داشت. البته ایشونم شاید یه کم دیدش به شرایط کاری که ممکن بود داشته باشه فانتزی باشه چون الان بر اساس تصوراتش احساس ناراحتی میکنه. شاید اگه میرفت سرکار و جدی درکیر کار میشد از به جا به بعد خودش خسته میشد و میذاشت کنار کار کردن رو.

الان یکی مثل استارتر اینقد تو فضای کار بوده خسته شده و دیگه دلش نمیخواد شاغل باشه یکی هم مثل اون خانوم که حسرت شاغل بودن داره. رسم دنیا عجیبه آدم همیشه دنبال چیزاییه که نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته اگر کار زیاد انجام بدی هرکسی خسته میشه قطعا کار خونه هم فقط سبکاش مال خانماست کارای سنگین به ع ...

اينا همه برميگرده به اولويت هاي به نفر 

كسي جلوي كسيو نميگيره، من خودم ازدواج نكردم و كار كردم ، واقعيت اينه كه كار مانع من نشد ، شخصيتم مانع شد ، نرفتم جدي دنبال قضيه ، خودم جواب منفي ميدادم از ترس هايي كه تو وجودم بود چون دوستاني داشتم كه شكست خورده بودن تو ازدواج ولي اصلا ربطي به شغل نداشت ، و  قطعا بايذ خانم امروزي تو جامعه ي امروز حتما شاغل باشه يا اينكه اموال زيادي داشته باشه كه پشتوانشه ، من ايرادم به شما به خصوص اين بود كه اصلا اينطور نيست كه يه زن دوست داشته باشه مادر باشه لزوما ، كاراي خونه زو دوست داشته باشه ، نظافت و ظرفشويي رو ذوست داشته باشه ! شما شايد ذوست دارين ولي من و خيلياي ديگه دوست نداريم ، من خودم به شخصه بچه هم نميخواستم هيچ وقت ، كساني هستن كه خوصله اصلا ندارن براي بچه و دوست دارن وقت براي خودشون باشه فقط، شخصيتها و خواسته ها با هم متفاوته ، ايني كه شما گفتين كم از اون فمنيستهاي افراطي نداشت منتها حرف شما تكرار تفكرات مردسالاريه ... تو زندگي امروز هم مرد و هم زن بايذ بتونه پول دربياره و هم هر دو در كار خونه شريكن ، هم مرد ظرف ميشوره هم زن ، هم مرد بايد بتونه يه عذا بپزه هم زن ، هر دو مشتركا بايد نظافت كنن ... وظيفه ي كسي نيست .... حالا زوجي بين خودشون قرار ميذارن طبق خواسته هاشون كه زن يا مرد خونه داري كنن طرف مقابل كار كنه اون مربرط به اوناس ، ولي زن بايذ پشتوانه مالي حتما دلشته باشه و اگه نداشت بره دنبالش 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
بله درسته‌. اون خانومی که مثال زدین چون فضای کاریشو تجربه نکرده متاسفانه حسرتشو داره. اگه یه مدت فضا ...

آره درسته

دقیقا متاهلی هم همینه

ادم وقتی فضاش را تجربه نکرده یه دید دیگه بهش داره و دلش میخواد تجربه کنه

ولی بعد دوتا بچه اگه ازش بپرسی،شاید دیدش تغییر کرده باشه و پشیمونم باشه

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
2731
آره درسته دقیقا متاهلی هم همینه ادم وقتی فضاش را تجربه نکرده یه دید دیگه بهش داره و دلش میخواد تجر ...

درسته متاهلی هم خیلی سخته ولی خب نمیشه منکر اینم شد که ما مجردا هم سختیهای خودمون رو داریم. کنترل نیازهای روحی و جسمی خیلی سخته. خصوصا واسه کسی که مقید باشه و نخواد مرتکب گناه بشه. 

درسته متاهلی هم خیلی سخته ولی خب نمیشه منکر اینم شد که ما مجردا هم سختیهای خودمون رو داریم. کنترل نی ...

دقيقا و اينكه بعد از يه سني واقعا نميشه با خانواده زندگي كرد و شرايط اقتصادي هم بزاي همه نيست كه خونه جدا بگيرن يا جدا زندگي كنن 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
دختر خوب زیاد به حرف نی نی سایت گوش نده هرررررر جوری راحتی و تو زندگیت ارامش داری زندگی کن نی ن ...

دقیقا همینطوره 

من وقتی میبینم شوهر از شدت خستگی کاری که بخاطر من میکشه که هر چی میخوام وفراهم کنه چقدر اذیت میشه قلبمم براش میدم ش ورت که هیچی نیس

عزیزم من متاهل بودم که جدا شدم و الان مستقلم و هر دو شرایط را تجربه کردم  الان شما دو درک میکن ...

متوجه نشدم چطوری با مهاجرت نیاز عاطفیتون رو پاسخ می دهید؟ 🤔

ولی باقی صحبتهاتون موافقم زن اگه مادر شد پول در آوردن رو باید به مرد بسپاره.  

یه سوال واقعا اینقدر بده ادم ش ورت شوهرشو بشوره ۰را من گیج شدم؟

اره واقعا بده یعنی خونه مادرش بوده مادرش میشسته 

دیگه لباس زیر شخصیه هرکی خودش که میره حموم میشوره دیگه بعد خودشو میشوره میاد بیرون 

برای من واقعا ناخوشایند جز لباس زیر خودم بخوام برای یکی دیگه رو بشورم😖😖

عزیزم ما باهم ازدواج میکنیم که برای هم همسری کنیم بهم ارامش بدیدم نه اینکه .....🤦

اره واقعا بده یعنی خونه مادرش بوده مادرش میشسته  دیگه لباس زیر شخصیه هرکی خودش که میره حموم می ...

اینکه تو متاهلی نمیشوره حتما معنیش این نیست که تو مجردی هم نمیشسته 

من که خانمم میرم حموم حوصلم نمیاد همون لحظه بشورن لباس زیرمو اقایون که دیگه هیچی

من فکر نیکنم ش ورت شوهرمون اصلا چیز چندشی نیست چون ما تو رابطه همه کار میکنیم ش و رت که در مقابلش هیچی نیست

بعدم هم واقعا شوهرامون این همه زحمت میکشن حالا یه ش و رت چیه که نا بخوایم هی بگیم من نمیشورم فلان بمان

من شوهرن تو خونه اصلا حمام نمیره همیشه سرکارش حمام میکنه بعد میاد لباس زیراشم میشوره انا اگر تو خونه بره حمام نمیشوره من میشورم هیچ ایرادی هم بهش نمیگیرم به نظرم اصلا اشکالی نداره