2737
2734
عنوان

قلبمو یه پسر شکست😭😭💔+توضیح...

217 بازدید | 15 پست

یه بار یکی اومد سمتم فرداش رف منم از همچیش خوشم اومده بود تنها پسری بود که بعد از 26سال سن خوشم اومده بود از همه شرایط چهرش به دلم بدجور نشسته بود گفتم بزا برااولین بار غرورمو بشکونم برم بگم من ازت خوشم اومده رفتم سمتش گفتم حس میکنم پسر خوبی هسی ازم رابطه خواس منم نه اوردم سر همین بهونه میورد و هی میرفت سر یه دقه دیروزود پیاماشو دوطرفه پاک میکرد میرفت دوباره به بهونه مختلف میو مد سمتم منم دلم باهاش بود هرسری خوردم میکرد گفتم دیگه بهم پیام نده دوباره پیام داد گف چرا اینو گفتی گفتم چون تو هی میری میای من دوس دارم بایکی باشم که تکیه گاهم بشه نه اینکه تا بهش عادت کردم بزاره بره گف نه تا تهش هستم منم امید وار شدم دل بستم میگفت تو احساستو بروز نمیدی یه بار گفتم میترسم بگم چ س شی بری رو هوا اگه بگم گف نه ... بروز دادم گفتم هنوز لبخندات هرلحظه تو ذهنمه گف دورت بگردم و اینا راجب ازدواجو آیندمون حرف زد منم دلم رفت برا خودم رویا ساختم ولی بعد چن ساعت بدون هیچ دلیلی بلاکم کرد هرچی زنگش زدم جواب نداد گذاشت منو تو بلک لیست با یه خط دیگه پیام دادم دلیل رفتو اومد بلاک بی دلیلشو پرسیدم گفتم حداقل جوابشو بده دلم اروم شه گف حس میکنم دروغ میگی یاعلی.... به همین راحتی...تا اخرش که میگف هسم باهات اخرش حتی به غروبم نرسید...

تصمیم گرفتم حتی اگه از پسری دیوانه وار خوشم اومد هیچ وقت بروز ندم که لهم کنه😔😔😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید متاهل بوده. 

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2742

به درک که رفت کسیکه بهت اعتماد نداره بره بمیره 

آهای عقده ای خانمی که توی نی نی سایت میگردی،اگر با شوهرت مشکل داری اگر دوس پسرت ولت کرده، اگر خانواده شوهرت هیچی حسابت نمیکنن ،اگر عصبانی هستی سرنی نی سایتی ها خالی نکن ؛اونا زندگی تورو اینجوری نساختن که حالا بخاطر وضع خراب زندگیت بخوای عقده هاتو خالی کنی سر اونا.... منم گزارشت نمیکنم اخه دلم برات میسوزه چون اگر خودتو خالی نکنی میترکی آدمای پستی مث تورو باید گذاشت اینقدر زر زر کنن تا بمیرن... دلهایی هم که میشکنی یه روزی جواب میدی جلوی خدا چی داری بگی؟؟؟ گیریم اینجا مجازی باشه باید هرچی دلت خواست بگی؟! مخاطبم کس خاصی نبود به دل نگیرید من مخلص خوباشم هستم خیلیم دوسشون دارم اینو واسه مریضهای روانی نی نی سایت نوشتم شاید بخود بیان...
2738

چقد میگن دختر باس سنگین باشه و پیشنهاد نده هرچقدر عاشق باشی نباید اعتراف کنی باور کن حتی اگه ازدواجم کنید این عشق ارزش نداره که خودت از همسرت بخوای 

آهای عقده ای خانمی که توی نی نی سایت میگردی،اگر با شوهرت مشکل داری اگر دوس پسرت ولت کرده، اگر خانواده شوهرت هیچی حسابت نمیکنن ،اگر عصبانی هستی سرنی نی سایتی ها خالی نکن ؛اونا زندگی تورو اینجوری نساختن که حالا بخاطر وضع خراب زندگیت بخوای عقده هاتو خالی کنی سر اونا.... منم گزارشت نمیکنم اخه دلم برات میسوزه چون اگر خودتو خالی نکنی میترکی آدمای پستی مث تورو باید گذاشت اینقدر زر زر کنن تا بمیرن... دلهایی هم که میشکنی یه روزی جواب میدی جلوی خدا چی داری بگی؟؟؟ گیریم اینجا مجازی باشه باید هرچی دلت خواست بگی؟! مخاطبم کس خاصی نبود به دل نگیرید من مخلص خوباشم هستم خیلیم دوسشون دارم اینو واسه مریضهای روانی نی نی سایت نوشتم شاید بخود بیان...

ولش کن دختر... ادمی که انقدر با روانت بازی می کرده بعدش راحت بهت تهمت دروغگو بودن زده رو محل سگ نده... دو روز دیگه دوباره برمی گرده ... این یه تکنیک وابسته کردنه که اول محبت کنی زیاد بعدش یهو بری تا طرف فکرش درگیرت بمونه، این ادم رو از زندگیت حذفش کن وگرنه مث چی چشیمون میشی و خواب و خوراک رو ازت میگیره

نمیدونم بخدا بهش چن سری گفتم گف نه حتی یادمه گفتم عکس شناسنامتو بفرس گفت میفرسم کارت ملیمم میفرسم .. ...

ولی نفرستاده.. کسی که هربار چتو دو طرفه پاک میکنه میزارتت تو بلاک لیست به احتمال زیاد متاهله و نمیخواد لو بره

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
تازه این پسراول خودش پیش قدم شده بود....

به این فکر کن قراره کسی بیاد تو زندگیت که لیاقتت داشته باشه و خوشبخت بشی 

ولش کن دختر... ادمی که انقدر با روانت بازی می کرده بعدش راحت بهت تهمت دروغگو بودن زده رو محل سگ نده. ...

منم وقتی این حرفو زد گفتم لابد علی که ازش مدد میخوای اینکارارو بهت یاد داده مشکل از تو نیس مشکل از تربیت خانوادته دیگم بهت نه زنگ میزنم نه پیامتو میدم

2706