2752
2739

دست خودم نیس۶ساله نپوشیدم نخوردم عصاب خوردی سر پول ندادنش کشیدم دعوا بحث بچم با حسرت ۴سالش شد تا این مرتیکه خونه ماشین خرید قسطاشو میداد ما گشنگی میکشیدیم الانم دنبال غر غر بهونس دیگ باهام رابطه نداره نزدیکی عیب ایراد روم میزاره بااینک ۲۳سالمه ازش۱۳سال کوچکترم بدون ارایش خوشگلم اندامم ظریف اصن بهم نمخوره متاهل باشم اما این پسندم نمیکنه از نظر نیاز مالی جنسیو...اصن تامینم نمکنه میگم بهش باز گوش نمیده اصن مهم نیس براش بخاطر بچم موندم و خونه بابامم حوش از اینجام بدتره یساعت میرم فرار میکنم .دلم طلاق میخاد اما میدونم مزتیکه هول زود زن میگیره چیزای ک من براش زحمت کشیدم نخوردم نپوشیدم تا خرید و ی زن دیگ کیفشو بکشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

هییی خواهر بخوایم اونجوری فکر کنیم که تا آخر عمر باید تو زندان اینا بمونیم. چه فایده، از گلوی ما میزنن به اسم خودشون خونه و ماشین میخرن دیگه، زبونشونم درازه که از حقوق خودم خریدم، دیگه نمیگن آس وپاس یودن موقع ازدواج... الان خودتو نجات بدی باز بهتر از ده سال دیگست که.. 

بخاطر بچت طلاق نگیر اگه خاستی بگیری نفقه مهریه همه رو بگیر حضانت بچتم بگیر

باآل علی هرکه دراُفتاد وراُفتاد..لبیک یاخامنه ای ،لبیک یاحسین است💖جانم فدای رهبر            گر پدر نیست تفنگ پدری هست هنوز،سردارعزیز راهت ادامه دارد  .....  پاینده جمهوری اسلامی ایران  ...    الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم                                    کوروش بازوی نظامی یهود بوده همه تاریخ نویسانی که از کوروش تعریف و تمجید می کنند یهودی بوده اند. فرزند کوروش به اسم خشایار مست ملنگ باعث کشتار عظیم ایرانیان شد که به عید پوریم یهودیان معروف است. تنها حکومتی که سکه ای از آن پیدا نمی شود هخامنشی است در حالی که ماقبل هخامنشی سلسله هایی دارای سکه مضروب هستند. هخامنشیان یک نیروی نظامی بودند و هیچ ارتباطی با اقوام ایرانی نداشته اند..  ...شاید باورت نشه ولی کاربری چندین سالم بخاطر حمایت از سردار سلیمانی عزیز ترکید..نی نی یار مابخاطر سردارجونمونم میدیم کاربری که سهله                                  

منم دقیقا بخاطر همین موندم.. من سختی کشیدم میرفتم یه زن میاورد خوش به حالش میشد... فقط برات ارامش ارزو میکنم برای شوهرتونم عقل.. سوره فجر رو زیاد بخون.. روزی دو سه بار.. من امتحان نکردم ولی یکی از دوستام امتحان کرده بود میگفت واقعا عالیه 

بزرگترین اشتباهتون همینه دیگه 

مردا زیر کلی بدهی و قرض و بدبختی هم که باشن پول جور میکنن خرج روزمره ی خودشون و خانواده و شکم و لباسشون میکنن فقط زنا این وسط نمی‌دونم چرا فاز جمع آوری مال و منال برای شوهر میگیرن 

قرض داره که داره ! دلیل نمیشه که تو از خودت بگذری 

الآنم همین طور عادتش دادی دیگه درست نمیشه 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

منه احمق دارم صرفه جویی‌میکنم از اون طرف خانوادش ازش میگیرن 

حتی نمیزارن برام خونه بگیره

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم