2737
2739
عنوان

سقط جنین

190 بازدید | 10 پست

سلام یکی از فامیلامون باردار شد و جنسیتش پسر شد این فامیلمون یدونه پسر داشت روزی که مشخص شد پسره خودشو ناراحت نشون میداد یعنی دختر میخواستم و ...بعدش سندرم داونش مثبت شد رفت ازمایش مشخص شد نه سالمه و جفتشم سر راهی و پایین بود دیشب زنگ زدن که دیروز صبح کیسه ابش پاره شده و زایمان کرده و بچه از دست رفته وقتی خبرو شنیدم دقیقا حس و حال زمانی که کیسه اب خودم پاره شد با این تفاوت که من بچم دنیا اومد ولی این بچه مرده دنیا اومد خیلی سخته خیلی قلبم فشرده شد

وزن شروع ۷۶ وزن فعلی ۶۲ وزن هدف۶۰ خدایا شکرت نا امیدم نکردی و بچم بغلمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخییی بمیرم برا دلش خیلییی سخته خصوصا توی هفته های بالا خیلیی سخت تره دلبستگی بیشتره 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2728
خدابه هیچکس نشون نده

واقعا خیلی سخته من طبیعی هم زایمان نکردم فقط کیسه ابم پاره شد و رفتم بیمارستان سزارین اورژانسی شدم ولی وقتی میگن کسی زایمان کرد دلم خالی میشه و انگار همون درد میاد تو وجودم تا برسه بچه مرده دنیا بیاری

آخییی بمیرم برا دلش خیلییی سخته خصوصا توی هفته های بالا خیلیی سخت تره دلبستگی بیشتره 

۲۲هفته بود

۲۲هفته بود

خیلیی سختههه واقعا ۲۲هفته دیگ واقعا سخته 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
واقعا خیلی سخته من طبیعی هم زایمان نکردم فقط کیسه ابم پاره شد و رفتم بیمارستان سزارین اورژانسی شدم و ...

خداروشکر تجربه سقط نداشتم ولی میدونم خدایی نکرده اگه اینجوری بود میمردم خودم 

2740
خداروشکر تجربه سقط نداشتم ولی میدونم خدایی نکرده اگه اینجوری بود میمردم خودم 

خداروشکر فامیلمون روحیه قوی داره دیشب زنگ زدیم اصلا گریه نمیکرد ولی جفتش خونریزی داشت و هرچی میگفتیم بشین سر جات گوش نمیدادم خونه تکونی عید انجام دادو اصلا استراحت مطلق نبود

چند وقتش بود که سقط شد چرا کیسه اب پاره شده

۲۲هفته نمیدونم فقط میگن کیسه ابش پاره شده رسوندن بیمارستان بچه قلبش از کار افتاده و بعدم زایمان کرده