2733
2739

از همین نی نی سایت ی فالگیر  سمارمو برداستم نمدونم کدوم عوضی شمارمو گذاشته بود بهم گف شوهرت خیانتکارا دیدم دورع گفته بهش گفتم چرا دروغ میگی برگشت ب من فش داد اسکل دهاتی و فلان منم فش دادن الان برگشته میگ با موکل شیطانی در افتادی تا شنبه ب خاک سیاه میکشونمت میترسمممم چیکار کنم😭😭

چقدر ساده ای دختر

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خخخ بیخیال حالا خاستی پیاماشو و کاربری شو به نی نی یار بگو

کاربری سوممه.نی نی یار این دفعه بترکونی حلال نمیکنم (بدون هیچ دلیل)پیج ابجیمه ممنون میشم حمایتش کنید. پیج روبیکا مشاور ارشد سلامت ، لاغری و پوست و مو@style_____fit /rubika.ir/joing/CHHJGDBC0NZCWVHDBXZEYPRHKJXASQJX
2740

اصلن به‌اش بحث نکن به فرض موکل داشتن نمیاد که خرج کنه برا شما از خودش موکل خرج داره

دلیل بحثتون متوجه نشدم

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
2706