2733
2734
عنوان

چه خبرههههههه

302 بازدید | 19 پست

امروز چندتا بچه کلاس اولی تو راه دیدم

نمیشناختیم همو هاا

از هررر کدوم میپرسیدم :دوس داری اینده چی کار کنی؟

بچه ها: دکتر😶 مهندس😶

همشون هاااا 

من فکر میکنم بچه ها فکر میکنن فقط این دوتا شغل وجود داره..

چرا اینقدددددد محدوووود 😑😑😑

واقعا هم عجیبه من بعد اینهمه سال به این نتیجه رسیدم هر کی ازم میپرسه این سوال رو ،،من اگه جوابی غیر از این دو تا بدم قیافش یه جوووری میشه ادم معذب میشه ترجیح میده بگه بی هدفم😅. و اینه که من بی هدفم😅

به تاپیک های قبلاً من ،اصلاً اصلاً نگاه نکن.🙂 دیگه تا هشتم تیر ، اینجا نمیام.🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا واقعا دکتر و مهندس نشدن که

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
2731
حالا چرا ناراحتی😬

ناراحتی داره💔.

اخه بچه شکوفا نشه..!

بخدااا ورزش کردن بیشتر از درس خوندن عشقه😃

تولید اثار هنری عالیه ،، 😃

اینا چیه ریختن تو مخ بچه ها🤦‍♀️

2740
حالا واقعا دکتر و مهندس نشدن که

نمیشن

بعد میبینن نشدن 

اونوقته که میشه ناکامی،، میشه غم، غصه ،افسردگی ، میشه چندییین ساااال پشت کنکور موندن🚶🏻‍♀️

نمیشن بعد میبینن نشدن  اونوقته که میشه ناکامی،، میشه غم، غصه ،افسردگی ، میشه چندییین ساااال پ ...

حرف حق 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

دخترمن پنج سالشه هرکی ازش میپرسه میکه میخوام ارایشگربشم😂😂پدرشوهرم بهش گفت نه باید دکتربشی دخترم درجواب گفت بنظرم کاملاشخصیه ومن آرایشگرمیشم😂😂

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍

الان بچه هستن فکرشون محدود.. بزرگتر بشه با دنیای اطراف آشنا بشن.. و استعداد و علاقه اشون رو بتونن بفهمن بعد تصمیم میگیرن... الان زوده و بنظرم یه حرفی زدن 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2706