2737
2734
عنوان

خانم ها ببینید من چقدر بدشانسم☹

91 بازدید | 9 پست

هفته پیش کابینت کار اومد برا اندازه گیری من به همسرم گفتم منم میام در مورد اندازه جای سینک و گاز و اینا سوال دارم 

منم با پوشش چادر و اینا چند تا سوال پرسیدم رفتم تو اتاق ....

حالا امروز اومد کارش و انجام داد من تمام مدت تو اتاق حبس بودم اصلا نیومدم دیگه رفت

به من جداگانه پیام داده مبارکتون باشه خانم محترم و برام آرزوی موفقیت کرده🤦‍♀️ 

منم سریع پیام و پاک کردم شوهرم نبینه

وای یه لحظه فکر میکنم اگر شوهرم میدید چی؟

این که شماره خط من و داره به خاطر اینکه گوشی شوهرم ساده اس روبیکا نداشت برا فرستادن فیش واریزی و اینا....و اینکه من پول با گوشیم انتقال دادم   

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚

از کجا میدونست اون شماره متعلق به شماست

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

حالا شاید قصد بدی نداشته شما عکس فیش واریزی رو فرستادی اونم گفته مبارک باشه چیز اضافه تر که بهت نگفته

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
از کجا میدونست اون شماره متعلق به شماست

همسرم برا بیعانه جلوش زنگ زد گفت این مبلغ براش واریز کن و گوشی همسرم و دید که ساده اس

حالا شاید قصد بدی نداشته شما عکس فیش واریزی رو فرستادی اونم گفته مبارک باشه چیز اضافه تر که بهت نگفت ...

عکس فیش واریزی و هفته قبل فرستادم 

امروز ظهر کارش تموم شد رفت 

شب پیام داد ب من

نباید پاک میکردی وقتی چیزی بینتون نبوده! فکر کن بره به شوهرت بگه اره من پیام دادم تبریک گفتم جواب م ...

نمیدونم یهو ترسیدم 

اخه قرار نیست ببینمش 

2740
خب؟مبارک باشه و ارزوی موفقیت ینی بد؟

اینکه جداگانه به من پیام داده بده ....

اخه چرا نصاب ام دی اف کار به زن طرف پیام بده بعد تبریک بگه 

به همسرم میگفت دیگه 

به من چه اخه🤕

عکس فیش واریزی و هفته قبل فرستادم  امروز ظهر کارش تموم شد رفت  شب پیام داد ب من

خب کارش تموم شد پیام داد مبارکتون باشه تو هم یه ممنون خشک و خالی می نوشتی که اگه قصدی هم داشته پشیمون بشه بره پی کارش

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌