2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله ترم ۲ حقوق دولتی میخونم 😁🤚🏻 راضیم خیلییی  از اول هدفم حقوق بود 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
2728
بله ترم ۲ حقوق دولتی میخونم 😁🤚🏻 راضیم خیلییی  از اول هدفم حقوق بود

منم دوست دارم حقوق دانشگا های تهران بخونم اما همه میگن کار نداره و..عم  وقت  تلف کردنه خیلی نا امیدم کردن میگن تجربی برو پرستاری اما ریاضی فیزیکم هیچی نمیفهمم

فرهنگیان هم ندوست

این کاربری دست سه نفره
2740
بچه های مردم نباید واسه طمع برن.علاقه باید داشته باشن

بچه های مردم نباید آزادی داشته باشن دیگه درسته؟

نباید اون جوری ک باید به معلما بها داده شه؟نباید مصاحبه ساده تری برگذار کنن

مباید جای قشنگ تری میبود دانشگاهش؟نباید امکانات رفاهی بهتری میداشوالا من از هر کی شنیدم میگفته چرته 

منم دوست دارم حقوق دانشگا های تهران بخونم اما همه میگن کار نداره و..عم  وقت  تلف کردنه خیل ...

تویی که داری اینو من خودم انسانیو با عشق اومدم و حال کردم اما کسی رو دیدم ک علاقه نداره و اومده انسانی هر روزش براش مزگه

ببین من ک نمیدونم کیی اما برای اهدافت حتی با خانوادت بجنگ و اصلا به چیزی ک میگن گوش نکن

اونا الان شاید عصبانی شن اما بعدا به این نتیجه میرسن ک په کار خوبی کردی

بچه های مردم نباید آزادی داشته باشن دیگه درسته؟ نباید اون جوری ک باید به معلما بها داده شه؟نباید مص ...

همونا قبلش تحقیق میکردن بعد میرفتن سراغش

دانشگاه ما که خوبه 

تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱
منم دوست دارم حقوق دانشگا های تهران بخونم اما همه میگن کار نداره و..عم  وقت  تلف کردنه خیل ...

شما از کی شنیدی اینا رو ؟! از وکلا و آدم های موفق توی این رشته ؟ مردم عادی حرف زیاد میزنن شنونده باید عاقل باشه عزیزم 

پرستاری هم شغل آزاده بلاخره باید آزمون بدی و شیفت های سنگین و حقوق کممم 

شما با علاقه انتخاب کن اگ تو ریاضی ضعیف هستی تجربی اذیت میشی تو انسانی ریاضی زیاد مهم نیست کلی درس تخصصی داریم ولی هدف داشته باش برای یه رشته خاص شروع کن به درس خوندن تا انگیزه داشته باشی  چون حقوق هم رشته سخت و خشکیه

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
2706