2737
2734
عنوان

از مامانم بدم میاد

88 بازدید | 12 پست

هی یاد کاراش میافتم حالم بد میشه دلم میگیره همش گریم میگیره ازش متنفرم تو جوانی دیوونم کرده مردم رو میبینم اروم بدون سر و صدا اون وقت من 😭😭😭 چند وقت پیش سر این مسئله با خدا قهر کردم خاک تو سرم  الان روم نمیشه باهاش حرف بزنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم اینجوری نگو مگه تو چقدر تو اون خونه ای ف دا پس فردا ازدواج کنی ها مامانت تنها تر میشه تا هست ق ...

وقتی از کسی محبتی نمیبنی وقتی همیشه نیست وقتی کمکت میزنه فوشت میده تحقیر میکنه ساعت یک شب جیغ میکشه چطوری دلم براش تنگ میشه وقتی جای چنگال روی تنمه شب میخوابم همش خواب میبینم الان میزنتم چجوری دلم تنگ میشه  

واقعا بده که ادم پدرومادرش که اولین پناهش باعث رنجشون باشه منم درباره پدرم این فکرو دارم 

دلم میخواست یه مادر داشتم که بهم محبت میکرد حاضر بودم درسم رو بزارم کنار بمونم خونه همه کاراش رو بکنم ، فاز خدا چیه چطور دلش میاد 

وقتی از کسی محبتی نمیبنی وقتی همیشه نیست وقتی کمکت میزنه فوشت میده تحقیر میکنه ساعت یک شب جیغ میکشه ...

الهیییییی عزیزممم 🙂 اه انشالا یه بخت خوب گیرت بیاد گلم فکر نکن بهش در اتاقت رو قفل کن

💛🦋🥂
2740
دلم میخواست یه مادر داشتم که بهم محبت میکرد حاضر بودم درسم رو بزارم کنار بمونم خونه همه کاراش رو بکن ...

ولش کن عزیزم بیخیالش مجبوریم با واقعیت زندگی کنار بیایم و خودمونو قوی کنیم 

الهیییییی عزیزممم 🙂 اه انشالا یه بخت خوب گیرت بیاد گلم فکر نکن بهش در اتاقت رو قفل کن

مامانای بقیه رو میبینم همش گریه ام میگیره امروز سر کلاس یاد یکی از کاراش افتادم حالم بد شد کاش هیچ وقت نبودم 😭

ولش کن عزیزم بیخیالش مجبوریم با واقعیت زندگی کنار بیایم و خودمونو قوی کنیم 

خسته ام هی درست میکنم میاد خرابم میکنه هی خودم رو خوب میکنم میاد داغونم میکنه دوونه شدم شبا یواشکی قرص میخورم تا بخوابم 

مامانای بقیه رو میبینم همش گریه ام میگیره امروز سر کلاس یاد یکی از کاراش افتادم حالم بد شد کاش هیچ و ...

الهییی عزیزم خودتو سرزنش نکن بقیه هم ظاهرشون خوبه ورگنه اونا بدتر هستن انشالا خودت یه مادر خوب و عالی برای بچه هات بشی عزیزم 💛🦋

💛🦋🥂
خسته ام هی درست میکنم میاد خرابم میکنه هی خودم رو خوب میکنم میاد داغونم میکنه دوونه شدم شبا یواشکی ق ...

عزیزم اگر مشکلات منو ببینی تا صبح خون گریه میکنی ولی محبورم و خودمو زنده نگه داشتم تا خودمو بالا بکشم و خار بشم به چشم بدخواه