2733
2739
عنوان

از زندگی متاهلی خستم از شوهرم متنفرم

3211 بازدید | 128 پست

بچه ها من یک ماهه ازدواج کردم دیگ هیچ حسی ب شوهرم ندارم خیلی ازار اذیتم کرده

حرفای بدی بم زده کارای بدی کرده

۴سال باهم دوست بودیم 

من ازش بدم میاد 

ن اون ب. من اعتماد داره ن من ب اون 

روزایی ک پیشمه بی حوصلم بدم میاد تو خونس کنارش حالم خوب نیست

وقتی این خصوصیات رو داشت چرا باهاش ازدواج کردی؟! 

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740

هنوز اول راهی شما بچه بیاری خوب میشین هردوتون

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘
نمیدونستم چه حیوونیه

باید اول به شناخت میرسیدی بعد اقدام میکردی

یعنی تو اون 4 سال دوستی نشناختیش؟ 

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...

۴سال واسه شناخت کم نبوده که...

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2706