2733
2739

شش ماهه با همسرم اومدیم اصفهان 

خب من عاااااشق بافت این شهرم و معتقدم هیچجا زیبایی و تمیزی اصفهانو نداره 

کلی جا برای گشتن داره و وقتی آب بازه که عاشق خواجو و اطرافشم

از نظر کاری هم خداروشکر خوبه برامون 

و متاسفانه شهر آلوده ای هست مخصوصا تو زمستون 

زیاد از رستوران ها و کلا غذاهاش راضی نیستم 

و با آدماش نتونستم ارتباط بگیرم 

انگار همه با آدم نامهربونن 

امیدوارم آدمای خوب سر راهم قرار بگیرن 

میشه لبخند بزنی؟

ان شاءالله 

ما تهران زندگی میکنیم اومدی این طرفا در خدمتیم💙

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عه....

منم اومدم اصفهان زندگی میکنم اصالتم شیرازه 

منم ب شوهرم میگم چرا انقدر اینجا مردم بد خلق هستن یکساله با هیچکس ارتباط نگرفتم   

لیسانس مامایی اما خانه دار      (زگیتی دو کس را سپاس یکی حد شناس دیگری حق شناس )   سوالی در حیطه مامایی داشتی خوشحال میشم کمکت کنم دوست عزیز  
2740
شیرازم قشنگه  از آدماش خیلی تعریف شنیدم  عید اومدیم مسافرت  اصفهان شهر قشنگتریه ام ...

قشنگی و تمیزی که عالیع ولی خشکن...  

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
کاش شیراز بودی 😂💔

منم شیرازیم الان اصفهان زندگی میکنم قربون شیراز و مردم مهربون و صمیمیش 

عامو دلوم بروی شیراز قشنگوم شده بی ذره 

لیسانس مامایی اما خانه دار      (زگیتی دو کس را سپاس یکی حد شناس دیگری حق شناس )   سوالی در حیطه مامایی داشتی خوشحال میشم کمکت کنم دوست عزیز  
سلام ما هم ۲۹ ساله اصفهانیم  ،اصفهانی ها خلقیات خاص خودشونو دارن  ولی شهر فوق العاده تمیز ...

میشه بگی چطور ارتباط گرفتید 

من خودم شمالیم 

نمیگم بدن ولی نامهربونن ته ارتباطشون انگار دوستت ندارن 

ما هم اینجا خیلی غریبیم و همش فکر میکنم نکنه هیچ کسو نداشته باشیم

میشه لبخند بزنی؟
منم شیرازیم الان اصفهان زندگی میکنم قربون شیراز و مردم مهربون و صمیمیش  عامو دلوم بروی شیراز ق ...

ما خیلی خونگرم تریم اونا خیلی قانونی و خشک و..  هستن

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩

من و مامانم هر دو اصفهانی هستیم و هر دو از یک خانواده ایم

من ادم خشکی ام

مامانم خونگرمه

من از طرف خودم میتونم قبول کنم ادمای خشکی هستیم😂😂

ولی از طرف یکی مثل مامانم ،ن 

بغلِ طُ از جنسِ نرمِ بهشته 🙃💙
2706