2752
2734
عنوان

۶ ماهی میشه اصفهان زندگی میکنم ...تجربیاتم

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 67 پست
عه.... منم اومدم اصفهان زندگی میکنم اصالتم شیرازه  منم ب شوهرم میگم چرا انقدر اینجا مردم بد خ ...

خب پس هم نظریم باهم 

متاسفانه اینو منم شدید حس میکنم 

ب نظرت چه میشه کرد

میشه لبخند بزنی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من و مامانم هر دو اصفهانی هستیم و هر دو از یک خانواده ایم من ادم خشکی ام مامانم خونگرمه من از طرف ...

ای جونم همه جا همه مدل داره و اکثریت مثل شمان تو اصفهانِ زیبا 

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2731

من تاحالا اصفهان نیومدم ولی فکرکنم بیام نتونم باهاشون ارتباط بگیرم 

خودم کرمانی ام ما سرزنده و شادیم .

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
همشونم اینطور نیستن عزیزم بالاخره هرشهری خوب و بد داره 

نه نه بد نیستن قاطی نمیشن دوست نمیشن باهات ما ی زندایی داریییم اووووه کلی وقته عروس مادرم ایناس اخرش یجور خاصیه رگ خواب نداره دخترش اصصصلا انگار نه انگار فامیلیم 

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
شوهرم طراحی ساختمون انجام میده همه شهرها رفته تنها شهری ک میگه دیگه نمیرم اصفهانه سرمایه یکسالشو خور ...

همه جا همه مدل هستن 

مثلا ب شمالیا یجور میگن ب اصفهانیا یجور

ادمای خاصی هستن ولی بد نیستن

میشه لبخند بزنی؟
2706