2737
2739
عنوان

میگو رو چجوری درست کنم خوشمزه شه؟

127 بازدید | 12 پست

شما چجوری درست میکنید؟ چیکار میکنید آب نندازه و سفت نشه؟

کلا روشتونو بگید 

من بحثی با آدم احمق و متعصب ندارم. چشم هرچی شما می‌گی درسته‌. اگر می‌خوای بحث کنی استدلال بیار. بازی احساسی راه انداختن و ننه من غریبم راه انداختن و آی دلمو شکوندی رو ببرید واسه بقیه چون اینجانب حوصله‌ی خاله خشتک‌بازی رو ندارم.

تا باحال نخوردم و متنفرم😁

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
تا باحال نخوردم و متنفرم😁

منم یکی دوبار درست کردم اصلا خوب نشد امروز مجبورم واسه بقیه درست کنم منم خوشم نمیاد اصلا 

من بحثی با آدم احمق و متعصب ندارم. چشم هرچی شما می‌گی درسته‌. اگر می‌خوای بحث کنی استدلال بیار. بازی احساسی راه انداختن و ننه من غریبم راه انداختن و آی دلمو شکوندی رو ببرید واسه بقیه چون اینجانب حوصله‌ی خاله خشتک‌بازی رو ندارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

از این میگو بسته بندیا باشه که انقد بو میده هر کاری می کنی فایده نداره 

اما اگه میگو تازست قبلش با پیاز و آبلیمو و نمک و زردچوبه یکمی سرکه مزه دارش کن 

بعدش می تونی سرخ کنی حالا یا سوخاری کنی یا همین مدلی من توش آبغوره می ریزم تو ماهی تابه تا سرخ شه

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
میگو درشت داری یا ریز؟ بگو تا بگم من چه جوری درست میکنم

متوسطه نه درشته نه ریز 

با حرارت بالا بپزی آب نمیندازه  مدل های مختلف میپزم بیشتر سوخاری

سوخاری چجوری درست میکنی؟ 

2738
منم یکی دوبار درست کردم اصلا خوب نشد امروز مجبورم واسه بقیه درست کنم منم خوشم نمیاد اصلا 

واسه خودت یه غذای دیگه درست کن با لذت بخور من امروز هوس املت کرده بودم درست کردم با فلفل تند خوردم خیلی چسبید مهم اینه که از غذا لذت ببریم😍

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
متوسطه نه درشته نه ریز 

من اول پیاز داغ فراوون درست میکنم،سیب زمینی چهار گوش می‌کنم و جدا سرخ میکنم،بعد میگو رو میریزم داخل پیاز داغ تفت میدم،نمک آبلیمو و زعفران میریزم داخل میگو ها تغییر رنگ که داد سیب زمینی ها رو اضافه میکنم و تمام...

خیلی هم خوشمزه میشه...

میگو درشت رو آب پیاز و نمک و زعفرون رو میریزم داخلش و میذارم مزه ها به خوردش بره،بعد میزنم تو آرد سوخاری و سرخ میکنم،عالی میشه

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔

من اول میگو رو با زعفرون .کاری .فلفل سیاه .پاپریکا .دارچین. نمک .پودر سیر.زردچوبه . زنجبیل و کمی روغن زیتون طعم دار میکنم به ساعت .بعد پیاز داغ میگیرم با سیر و ادویه های بالاهم بازم به پیاز داغ میزنم بعد میگو رو میریزم تو پیاز داغ کمی که تفت خورد رب میزنم با زعفرون و سیب زمینی که از قبل هم خلالی و سرخ کردم هم بهشون اضافه میکنم و بعد که با هم ترکیب شدن حاضره

سوخاری چجوری درست میکنی؟ 

میتونی پودر و پرک سوخاری بسته بندی بخری 

خودم مارک هاتی کارا استفاده میکنم

میگو بعد از شستن کمی که آبش رفت،اول تو آرد سوخاری می غلطونی بعد تو مواد تخم مرغی که شامل تخم مرغ و آبلیموی رده شده هست

ودر نهایتا در پرک سوخاری 

حالا میگوهای مواد زده رو که تو سینی در کنار هم چیده بزار تو یخچال حداقل یک یا دو ساعت بمونه تا مواد کمی به خوردش بره

بعدم میتونی در روغن داغ غوطه ورش کنی تا سرخ بشن

میگو زود میپزه 

ما اول میگو رو آبپز میکنیم تا رنگش قشنگ سفید بشه و جمع بشه تو خودش ، بعدش با ادویه و پودر سوخاریش میکنیم و سرخش میکنیم خیلیی خوشمزه میشه و اصلااا بو و طعم بدی نمیده ، من از غذای دریایی متفرم ولی اینجوری خیلی خوب میشه

ailurophiles  یعنی کسی که عاشق گربه هاست