2737
2739

خودش سالها خورده خوابیده بیکار چرخیده.حالا می‌ره مواد فروش لو میده درحالیکه حسابی ریده به زندگی من!

خب مردم چجوری پول دربیارن؟! به تو چه احمق.

خودش هرگوهی میخواد میخوره زندگی منو نابود کرده بعد عنم میخوره

خواهرم آرام باش

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

خدا کمکت می‌کنه  ولی میگن امر پدر مادر بد هم باشند باید تا آخر عمر احترام گذاشت خیلی ناراحت شدم هم بخاطر مشکلاتت هم بخاطر بد دهن بودنت دیگه گذشته خودت جبران کن شاید پشیمون شده نمیگه مگه چیکار کرده آخه 

خدا کمکت می‌کنه  ولی میگن امر پدر مادر بد هم باشند باید تا آخر عمر احترام گذاشت خیلی ناراحت شدم ...

تاپیکامو بخون منو یه عالمه اذیت و کتک زد آخرش برد تیمارستان شوک داد.

خیلی ساده و زود باوره

تاپیکامو بخون منو یه عالمه اذیت و کتک زد آخرش برد تیمارستان شوک داد. خیلی ساده و زود باوره

یا خداااااااا  شوهر کن اگه خواستگار خوب داری مادرت و بقیه چجورین یا جدا زندگی کن کدوم شهرید ولی بگذر پدرته احتمالا پشیمونه فحش نده گلم خدا دوست داره 

2706