2737
2739

من پروسه زایمانم با رگه خون تو ترشح که فک کنم میگن موکوس خونی شروع شد 

یک روز اینطور بودم فرداش درد هام شروع شد اما من هفته ۳۹ بودم

شما تازه معاینه نشدی؟

با دکترت مشورت بکن

در ضمن عزیزم نترس الان من گفتم اینو این صرفا تجربه من بود .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من پروسه زایمانم با رگه خون تو ترشح که فک کنم میگن موکوس خونی شروع شد  یک روز اینطور بودم فردا ...

ای جونم 😍 نه معاینه نشدم هرچه زودتر نی نی سلامتی

بیاد از تنهایی دربیام 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😐
عزیزم درد نداری ؟  من شب آخر ترشح ژله ای با رگه های خونی داشتم شب بعدش بچم بدنیا اومد

نه درد ک ندارم خداکنه بیاد تو همین چند روز خسته شدم دیگ 

ولی وحشت زایمان دارم 😑😑 من تحمل دردم کنه بنظرت میتونم ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😐
2740
نه درد ک ندارم خداکنه بیاد تو همین چند روز خسته شدم دیگ  ولی وحشت زایمان دارم 😑😑 من تحمل درد ...

آره معلومه میتونی 

منم همین حرف‌رو میزدم اصلا وحشت زایمان داشتم تهش هم طبیعی زاییدم 😅 خدا توانش رو بهت میده 

البته من ماما همراه داشتم و اپیدورال خیلی برام خوب شد 

نه درد ک ندارم خداکنه بیاد تو همین چند روز خسته شدم دیگ  ولی وحشت زایمان دارم 😑😑 من تحمل درد ...

منم اصلا درد نداشتم یهو بعد همین رگه های خونی دردام شروع شد و صبح کیسه آبم پاره شد و شب هم زایمان کردم 

آره معلومه میتونی  منم همین حرف‌رو میزدم اصلا وحشت زایمان داشتم تهش هم طبیعی زاییدم 😅 خدا توا ...

منم ماما میگیرم و بی حسی میزنم تحقیق کردم ولی خدا کنه تو شیفتی ک زایمان میکنم دکتر بی حسی و ماما م بیاند و گرنه کمی سخت میشه،😓

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😐
2706