2737
2739
من حامله ام دیشب تو فرودگاه از گیت رد شدم
زنه بعد از اینکه رد شدم گفت نباید رد میشدی
خیلی مضطرب شدم
الانم یه پست خوندم دارم سکته می کنم

افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد
پ ن پ به حالت کماندویی باید می پریدی که صد در صد خدایی نکرده سقط حتمی بشه ...
نه عزیزم این چه حرفیه نگران حرفای صد من یک غاز نباش . انقدر در معرض اشعه و پارازیت و پرتو و موج هستی که این یه ثانیه توش گم هست . دوست عزیزم نگران نباش عزیزم . اون گوشی موبایل که صبح و ظهر روشنه اثرش خیلی مخرب تر از یه ثانیه اشعه ایکسه . خلاصه که با این روزها خوش باش . بووووووووووووووووس
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون فرفری جون
آخه اون خانومه مسئول بازرسی گفت اگه قبلش میدونستم از اون طرف ردت می کردم
الان چند جا سرچ کردم مطالب همش مشابه این بود
خیالم راحت شد
در فرودگاه ها از دوجور دستگاه برای مسائل امنیتی استفاده می کنند. یکی دستگاه هائی که برای چک کردم اجسام و کیف و چمدانها هست... در اینها از همان اشعه ای استفاده می شود که در رادیوگرافی پزشکی استفاده می شود... ولی در دستگاه هائی که برای چک کردن آدمها استفاده می شود از اون اشعه استفاده نمی شود و نوعی جریان الکترومگنتیک هست که هیچ عارضه ای برای مادر و جنین ندارد.
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد
گیت فرودگاه اشعه ایکس نیست . امواج الکترومغناطیسه که فقط فلزات رو نشون می ده . از این جور امواج هم که تا دلت بخواد تو محیط هست . البته چون معمولا از گیت سریع رد می شن انشالله که مشکلی نیست.
بعضی آدما مثل قطار شهربازین. آدم باهاشون خیلی حال می کنه، ولی به جایی نمی رسه (رضا رفیع)
موقع ورود به سالن پرواز هم از یه مسئول دیگه پرسیدم گفت نه این دستگاهها شبیه آهن ربا هستن و مشکلی ایجاد نمیکنه
ولی الان توی یه تاپیکی بودم نوشته بود که بچه اش دچار مشکل نقص ظاهری شده و دلیلش هم این بوده که یه بار از گیت رد شده
زیزم حرف الکی زده اون خانمه
اصلا نترس و ناراحت نباش
من در دوران حاملگیم حداقل 8 بار با هواپیما سفر کردم
هیچی هم نشد
خیالت راحت
بوس واسه نینی نازت
بچه ها خواهش می کنم برای براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنید ...جبران می کنم منم هر روز برای براورده شدن حاجات شما صلوات می فرستم ****اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم***😍😍😍
2738
زیزم حرف الکی زده اون خانمه
اصلا نترس و ناراحت نباش
من در دوران حاملگیم حداقل 8 بار با هواپیما سفر کردم
هیچی هم نشد
خیالت راحت
بوس واسه نینی نازت
بچه ها خواهش می کنم برای براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنید ...جبران می کنم منم هر روز برای براورده شدن حاجات شما صلوات می فرستم ****اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم***😍😍😍
مرسی مامان زرینای عزیز
من تو حاملگی قبلیم کلی با هواپیما مسافرت کردم ولی نمیدونم چرا یهو اینقد حساس شدم
ممنون فرفری جون آخه اون خانومه مسئول بازرسی گفت اگه قبلش میدونستم از اون طرف ردت می کردم الان چند جا ...

سلام عزیزم

بنده باردارم سه ماهه اول

هفته گذشته ۶تا هواپیما سوار شدم که تو یکی از سفرهام منو از بادی اسکنر رد کردن که با مطالعه بسیااار و استرس های شبانه روزی متوجه شدم گویا دستگاه اشعه غیر یونیزان میلی متری ساطع میکنه و ضرر به بچه نداره

ولی بازم بسیااار نگرانم

انشالله بچه شما سالم بدنیا اومد؟؟؟

من گیت رو نمیگم ها!!بادی اسکنر شیشه ای بردن منو

خدایا شکرت که نی نی م سالمه