2737
2739

ما اصفهانی هستیم خیلی رسم های دست و پاگیر داریم مخصوصا اطراف اصفهان...تاحالا هرچی با همسرم به اختلاف خوردیم به خاطر رسم های مضخرف بوده...مثل جهیزیه دیدن، پشت پایی، ۲۷ امی، شب یلدایی جهیزیه و.....

خواهش میکنم اگه در شرف ازدواج هستید دونه دونه در مورد رسم هاتون حرف بزنید و به تفاهم برسید🥲

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

خب این رسماتون بگو

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بخدا من حرف نزدم خیلی خیلی به مشکل بر خوردم اعصابم از دست این خانواده شوهرم خرابه

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2742

از سوالات شب خواستگاری میشع بپرسم ، چیا باید پرسیده شه؟؟

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
2740

من نمیدونم دوره آشنایی دقیقا چه معنایی داره؟

جالبه اینجا قبل از ازدواج اکثرا درباره هیچی حرف نزدن و بعد از ازدواج تااازه متوجه اطراف میشن

ولی در کل سعی کنین انقدر به رسم و رسوم دست و پاگیر بها ندین

بالاخره از یه جایی به بعد باید اینا کمرنگ بشه دیگه

خیلی رسم ها داشتیم ولی هر دو به توافق رسیدیم و خیلی هاشو که از نظر خودمون منطقی بود اجرا کردیم واونایی که نه اجرا نکردیم .

نظر هیچ کسم برامون مهم نبود که مثلا بگن وای چرا نگفتی بیام جهزیه ببینیم و فلان . 😂

اره بخدا من حرف نزدم خیلی خیلی به مشکل بر خوردم اعصابم از دست این خانواده شوهرم خرابه

من اعصابم از خود شوهرم خرابه...توقع داره تو دوران عقد هرچی برام به عنوان رسم آوردن رو خانواده ام بعد عروسی پس بدن

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
از سوالات شب خواستگاری میشع بپرسم ، چیا باید پرسیده شه؟؟

مهریه عروسی تعداد مهمونا طلا جهاز ...هر رسمی دارین رو بگین با جزئیات

مثل ما باشید ب کل بدون رسم اومدیم جلو  هر چی دوست داشتیم

منم از اول گفتم با همه آداب و رسوم مخالفم اونا هم گفتن ما رمضون معمولیه...بخدا من توقع نداشتم از اول هیچی برام بیارن

چی هستن اینا بعضیاشو نمیدونم

مثلا ۲۷ امی یعنی روز ۲۷ ماه رمضون برا عروس کادو و طلا و زولبیا بامیه میبرن

من اعصابم از خود شوهرم خرابه...توقع داره تو دوران عقد هرچی برام به عنوان رسم آوردن رو خانواده ام بعد ...

خریدا عروسی منم اونا گرفتن  هیچیش سلیقه من نبود شوهرمم گفت رسم 😢😢😢

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2706