2737
2734
عنوان

جاریم

608 بازدید | 15 پست

خانوما این جاری من دیشب زنگ زد هماهنگ شدیم قرار شد امروز بریم کمک مادر شوهرم (اون گفت بریم اصلا پیشنهاد من نبود ) حالا منم گفتم باشه دیدم زشته دست تنها بخوان گوشت هارو تقسیم کنن گفتم  یه سر میام کمکت 

(مادر شوهرم اینا گوشت قربونی قرار بود بکنن  ) 

بعد قرار شد ساعت ۸ بریم  کمک  حالا من ۸ رفتم رسیدم اونجا  کمک کردم  بعد دیدم این خانوم نیومد از مادر شوهرم پرسیدم پس کوش گفت اومد گوشت هاشو برد رفت  هیچ کمک هم نکرده بود بعد یکم مادر شوهرم پشتش بهم گفت که اره نخواست کمک کنه همینطوری گذاشت رفت  منم اصلا اعصابم بهم ریخت  به نظرتون واکنشم چی باشه این بار دیدمش؟ 

(به مادر شوهرمم نگفتم که زنگ زده بیا کمک  گفتم قرارشد باهم بیابم کمکتون اون زد زیرش) 

ابر میبارد و من میشوم از یار جدا🌧️…                                      کاربری دست دونفره :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لابد مشکلی براش پیش اومده

مادرشوهرت دختر نداره؟

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2742
لابد مشکلی براش پیش اومده مادرشوهرت دختر نداره؟

نه نداره 

خب بهم خبر میداد حداقل 

ابر میبارد و من میشوم از یار جدا🌧️…                                      کاربری دست دونفره :)
2738
نه نداره  خب بهم خبر میداد حداقل

بالاخره شما باید میرفتی گوشتت میگرفتی دیگه

خودت کمک.نمیدادی اونجا

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
بالاخره شما باید میرفتی گوشتت میگرفتی دیگه خودت کمک.نمیدادی اونجا

من شاغلم گلم  اون خانه داره دیروزم بهش گفتم حالا ببینم چی میشه شاید اومدم  

من شاغلم گلم  اون خانه داره دیروزم بهش گفتم حالا ببینم چی میشه شاید اومدم  

گلم خب سما ک.گفتی ببینم چی میشه

نگفتی میام

اونم فکر کرده نمیری 

کمکی نداده...

هرچند ک خیلی زشته سهم بگیری کمک ندی

2706