2737
2734
سلام دوستای گل و مهربونم
من دارم یک کار تحقیقاتی انجام می دم و احتیاج به نظر تک تک شماها دارم و باور کنین کمک خیلی بزرگی بهم میکنین اگه جواب این سوال منو بدین. من آدرس رستوران خوب نمی خوام می خوام بهم بگین:
- از نظر شماها چه نکته هایی برای ارزیابی یک رستوران خوب مهمن؟ (نوع غذا، ایرانی و خارجی بودنش، نوع سرویس دهیش و یا چه مسائل دیگه ای) لطفا به ترتیب اولویتهاتون بگین؟
- چند تا از رستورانهایی کهتا حالا رفتین معیارهای شما رو داشتن؟
- به کدوم رستوران برای بار دوم یا بیشتر مراجعه میکنین؟ رستوران ارزون با یا بی کیفیت، رستوران با کلاس، یا چه نوع رستورانی؟
- رستورانهای مدنظرتون رو چطوری میشناسین؟ کسی بهتون معرفی کرده؟ خودتون کشفش کردین؟ تبلیغات؟
- تبلیغات رستورانها چقدر مبتنی بر واقعیات بودن؟

از همپیتون خیلی ممنونم که وقت گذاشتین برای سوالای من
قیمته غذا، برخورد کارکنان -تمیزی رستوران - شیکی رستوران- منوی متنوع- من و شوهرم ت تجریش پاتوقمون تو یه رستورانه که واقعا مودبند غذاهاش عالیه و مزه های متنوعیم داره- چند تا رستوران بغل هم هستن همرو امتحان کردیم و چند دقیقه رفتیم نشستیم خوشمون نیمد پاشدیم تا یه رستورانو پسندیدیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برام یکی از مهم ترین چیزاش اینه که گارسون هاش پرو و بی ادب نباشن
دوم چیز اینه که دستشویی و یا حداقل جای دست شستن داشته باشه
سوم اینکه مثل رستوران سنباد و کابوکی این جوری نباشه که سر پا بمونی تا غذای کسی تموم شه و اگه غذا دستت باشه بتونی بری بشینی باید همیشه مشتری جا واسه نشستن داشته باشه
و چهارم اینکه قیمت غذا درسته که گاهی مهمه اما آدم که همیشه رستوران های خیلی شیک نمیره گاهی هوس خوردن یه ساندویچ ساده رو داره
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!
2742