2737
2739

اولی 

برادر آشنامون عاشق یه دختری بود دو سال با این ارتباط داشت

خیلی دوسش داشت خیلی 

خواهرای پسره میرن دم خونه دختره که صحبت کنن و قرار مدار خاستگاری بزارن 

میبینن عه!!!! طرف شوهر داره!!!

و این خونه‌ای که پسره هر شب دختره رو پیاده میکرده خونه شوهرش بوده!!!!!

دقیقا فردای اون روز پسره طفلی خودشو حلق‌آویز میکنه 💔

اون سال تو مجلسش آهنگ مجید خراطا گذاشته بودن.... من سنم کم بود البته  

دومی

عموم عاشق یه دختری بود 

بخاطرش ده سال از زندگی عقب افتاد سیگاری شد خیلی بلا ها سرش اومد 

این خراب خانوم شوهر داشت!!!! پنج شیش سال با عموم دوست بود 

نگو موقعی که با عموم دوست شده میخواسته طلاق بگیره ولی طلاق نگرفته و با شوهرش آشتی کرده با عموی منم دوست بوده !!

عموی من آدم معتقدیه خیلی شکست بدی خورد خیلی

چند سال بعد الحمدالله عموم زن گرفت

عمم از مراسم نامزدی عموم و زنعموم استوزی گذاشته بود 

این خراب خانوم باخبر شده بود که عموم زن گرفته 

زنگ زده بود به عموم. عموم بلاکش کرده بود 

با وقاحت و گستاخی تمام زنگ زد به عمه‌م گفت برادرت زن گرفته چرا هرچی زنگ میزنم جواب نمیده؟؟؟!!

عمه‌م دمش گرم فحشو کشید به جونش و شستش گذاشت رو بند 

الان عموم زندگی خوبی داره اون عنو فراموش کرده 

و اما سومی پست فطرت تریننننن زنی که دیدم و نمیتونم هضم کنم!!!!!😑😑😑😑😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

سومی چیشد

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2740

خوب سومی هم اونجا مینوشتی

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        

سوم

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 
هر کی تنها بره پیش قاضی ،برمیگرده راضی.....

واقعا اینا توضیحی نداره هردو شوهر داشتن و تو رابطه هم بودن

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

بلایک 

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 
2706