2733
2734
عنوان

این سه تا زن کثیف‌ترین و پست‌فطرت ترین زناییی هستن که دیدم....

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 43 پست

ینفردیگم من بگم یه دختری مثلاً مذهبی و بابای آبرو دار و خانواده شوهرشم مذهبی با وجود بچه پنج شیش ساله به هم برادرشوهر کوچیکم مجردش هم بزرگترشم که ریخته جاری اولیه دعواکرد باهاش ولی برا ابرو خانواده شوهرشو زندگی این خانم سکوت کرد باز هم بدبخت برادرشوهرمجردم ازدواج می‌کنه شب اول عقدشون پیام میده بازم این جاری آخرین سکوت می‌کنه برا زندگی اون دختره حالا بعد ده سال که دم طلاق میرن برای بار هزارم

تازه این قضیه داداش کوچیکه رو به طور چپه ای به شوهرش معلوم نیس چرا گفته و رابطه دوتا داداش بهم خورده 

درصورتیکه پیاماش به داداش بزرگه بیشتره حرفی نزده چون می سگ ازبرادرشوهراولیه می‌ترسه...

و همچنااااان همه سکوت باز زندگی خانوم بهم نخوره...

وجالبتراینه بعد هر بار قهر والا شوهرش بیشتر رو سرش میذارتش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اینکه زنم ولی همیشه فکر میکنم اگر مرد بودم و دختری بازیم میداد، به ثانیه نکشیده از ذهن و قلبم میذ ...

مثلا عموی من آدم خیلی احساسی بود 

خیلی خوشگل موشگل و بدنساز و خوش صحبت و دلنشین بود همه دخترا واسش سر و کله میشکستن ولی عاشق اون عفریته شد اونم که بهش نارو زد 

ینفردیگم من بگم یه دختری مثلاً مذهبی و بابای آبرو دار و خانواده شوهرشم مذهبی با وجود بچه پنج شیش سال ...

بنظر من نباید سکوت کنن 

بخاطر شوهره زنه نباید سکوت کنن 

این زنا خطرناکن مردو بیغیرت میکنن

2731
بنظر من نباید سکوت کنن  بخاطر شوهره زنه نباید سکوت کنن  این زنا خطرناکن مردو بیغیرت میکن ...

خب چ فایده وقتی ده بار تا پای طلاق میرن اما ولش نمیکنه جالبش اینه پشت سرهم 

بچه میارن.خب بذار یکسال از دادگاه رفتناتون بگذره.

وگرنه همه خانواده پسره از خداشونه فعلا داداش کوچیکه روابطش بد شده درصورتیکه گناهکاراصلی زنداداشش است 

موندم با چ رویی دختره مراسمات میاد با برادرشوهربزرگش چش تو چش میشه 

خب ولی بنظرم عشق اینجوری خیلی زیباست ک طرف کل وجودت باشه

عشق باید دو طرفه باشه. 

من واقعا عاشق شوهرمم. حاضرم براش جون بدم.

بهش گفتم توی هرررر شرایطی که باشی تا ته ماجرا کنارتم. 

ولی اگر روزی فهمیدم بازیم دادی فقط کافیه تا سه بشماری با یک لبخند آرام و چمدونم توی تاکسی نشستم و با یک بوس از راه دور میرم سراغ زندگی خودم  

آدمی که بازیت بده رو باید مثل یک آدامس جویده شده یا قورت بدی تا سیستم گوارشت ترتیبشو بده یا تف کنی بیرون. راه دیگه ای نداری.

2740

منم یکیو میشناسم شوهرش با زن داداش زنه ریخته روهم در حد رابطه اینا بعد خانومه می‌دونه شوهرش با زن داداش خودشه ولی از ترس خون ریزی اینا حرفی نمیزنه

درخواست قبول نمیکنم، من آرزوهامو زمانی بدست آوردم ک دیگه ذوقی براش نداشتم🌱
عشق باید دو طرفه باشه.  من واقعا عاشق شوهرمم. حاضرم براش جون بدم. بهش گفتم توی هرررر شرایطی ک ...

اره خب قبول دارم کاملااااا

من منظورم این بود ک عشق اون پسر بیچاره هم زیبا بوده ینی انقدری عاشق بوده ک نتونسته با اون حقیقت کنار بیاد

درسته هاا خب اون زن ارزششو نداشته اصلاااا و پسره باید مقاوم میبود و ب خاطر ی هرزه خودشو نمیکشت اما میدونی هر چیزم باشه عشق پسره پاک بوده🥺

و مردها منزه و بی گناه ؟؟؟؟؟

چه ربطی داره

هر دو سر زنا خطا کار و بی بند و بارن کسی نگفت مردا بی گناهن

چرا وقتی بحث خیانت و هرزگی میاد میخواید با این حرفا گناه رو کم جلوه بدید 

اصلا اون مردی که به زن شوهر دار حتی نگاه میکنه ولنگارترین و دیوث ترینه چرا اون زن ارزش خودشو پایین میاره و رو به این هوسرانی بده؟

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)