2737
2739

یادتونه گفتم نامزدم خیانت کرده بود ؟؟؟

اونم با زن بیوه ک دوتا بچه داشت و زنه ۶ سال از نامزدم بزرگ تر بود بعد خیانتشو فهمیدم و ... حتی نامزد عوضیم‌ بهم تجاوز کرد..‌

من ۱۶و خورده سالمه چند ماه دیگ میرم ۱۷ 

خودم مژه کارم و تتو و بافت کارم اینم بگم تازه کارم درآمدم زیر یک تومنه 

این به کنار 

به نامزدمم کلی فرصت دادم آدم نشدش‌

من رفتم مهر و.. گذاشتم اجرا 

بقیشو پایین میگم 

برام آرزو کنید‌ حداقل از این به بعد زندگیم و که خودم میخوام بسازمش‌ با این سن کم .بتونم موفق شم و آرامش داشته باشم 😊🌸💗

بقیشو پایین میگم 

ما سال ۱۴۰۱ عقد کردیم و ازاون موقع. فقط ۵ .۶ماهشو باهم بودیم 

تو این همه مدت ما قهر بودیم 

چند بار قهر و .آشتی و...

امروز داماد نامزدمینا‌ زنگ زد بهمون چون با نامزدمون جز فامیل رفیق صمیمی هم هستن‌

زنگ زد به بابام و گفت که نامزدم‌ پشیمون شده و میخواد زندگیشو کنه و شما گذشت کنین جوونی کرده کلییی اینطوری حرف زدن 

بابامم. گفت درست نمیشه و آدم نمیشه و..

اون انقد اصرار کرد بابام الکی. گفت بهت خبر میدم

برام آرزو کنید‌ حداقل از این به بعد زندگیم و که خودم میخوام بسازمش‌ با این سن کم .بتونم موفق شم و آرامش داشته باشم 😊🌸💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

از این ورم زیر فشار خانوادم هستم اذیتم میکنن..

بعد گفتم‌ که من ۱۷ سالمه 

میترسم خیلی از طلاق میترسم ک بدبخت تر شم حرف مردم...

مامانم هر روز میگه تو طلاق بگیری هیچوقت ازدواج نمیکنی. تو ب.اک.ره نیستی 

بچه ها میدونم الان این حرف زشته برام ک بگم ولی منم ترسیدم میترسم راست باشه و تا آخر عمرم هیچ وقت دیگه ازدواج نکنم مامانم با حرفاش باز اذیتم کنه 

من خودم هیچ انگیزه ای ندارم حالم داغونه افسردم‌ چون دیگه ایندم‌ خراب شد زنده موندم الکیه بیخود دارم نفس میکشم🥺😔😔

عزیز دلم 

دوست گلم شما کم سنی هفده سالتونه اینجا جایی نیست بخوایی برای آینده ات مشورت بگیری نمیگم چون اینجا مجازی اینجا همه چی متفاوت. همه خوب و بقیه بد همه قوم شوهر یزید خودشون حضرت زهرا . کم ندیدم خانما و آقایونی که راهنمایی کردن. 

اما زندگی ات بشین تو تنهایی هات با مادر پدرت مشورت کن . 

من ی چیزی میگم که شاید شرایط خانوادگی شما قابل پذیرش نباشه . مثلا من برام عجیبه دختر خانمی تو سن شما متاهل باشه چون تو فامیلامون رنج ازدواج بعد ۲۵ . 

حتی مشاور های تلفنی هم هست ی شماره چهار رقمی که من یادم نیست که رایگان. 

موفق باشی 

از این ورم زیر فشار خانوادم هستم اذیتم میکنن.. بعد گفتم‌ که من ۱۷ سالمه  میترسم خیلی از طل ...

مامانت اگه صلاحت و میدونست تو این سن نمی‌داشت ازدواج کنی ،به خاطر باکره نبودن داری خودتو بیچاره میکنی

وقتی من و به عنوان دوست از دست دادی معنیش این نیست که دشمنت شدم نه ،هنوزم دوست دارم خوب زندگی کنی و کلی تو دنیا کیف کنی ،،،،،،اما نه رو میز من 

هر چقدر تو سن کمتر طلاق بگیری احتمال بدبخت شدنت کمتره 

البته با این نگرشی که داری میگما 

باکره نیستی ک نیستی فدای سرت اینهمه دختر با روابط نامشروع باکره نیستن تو که ازدواج کرده بودی 

سطح بالا فکر کن فکرت رو از اون قسمت ازاد کن به پیشرفتت فکر کن تا دراینده با کسی ازدواج کنی که خودتو بخواد نه باکرگی تو رو 

Love

تحت فشار بقیه  خودتو بی چاره نکن الانم فقط ب۷اطر مهریه و جریان طلاق  پشیمون شده  اون اگر تو رو دوست داشت  شخصیت داشت اون غلطا نمیکرد   روش حساب نکن  تو ۱۷ سالته    نترس   ۳۷ سالت نیست  تو خیییییلی فرست داری دختر بچسب ب دریت برا خودت کسی شو صد نفر افتخارتو کنن  چرا اینجور ذهنیت مسمومی داری  خاحوادت بیجارت میکنن با این طرز فکر بری با دوتا بجه بدبخت میشی و برمیگردی و زتدکیت همینجور ۰۰۰

2706