2733
2739

چهره اش و هیکلش از نظر دختره عالیه دخترای دانشگاه اکثرا عاشقش شدن ولی این با کسی رل نزد مغرور و چشم پاکه

اخلاقش و رفتارش خیلی خوبه مثل بقیه پسرای دانشگاه کاراش بچگانه نیست دانشجوی داروسازی هست وضع مالی خانواده اش خوبه اما می‌رسیم به مشکلات قدش ۱۷۰ هست😐و مشکل بعدی اینه که پسره قبلا دختره رو نمیشناخت و جلوی دختره به طایفه دختره توهین کرد گفت من اگه از این طایفه بودم خودکشی میکردم . نمی دونست دختره از اون طایفه ست 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

رد میکردم 

تب عشق زود میخابه مهم تفاهم و احترامه 

این فرد نهایتا تا 2سال اول با این دیدگاه بتونه بمن و طایفه ام احترام بذاره 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
2740
چون گفتی اخلاقش خوبه مثبته البته اگر خودت مثل این پسر رشته تاپ مثل پزشکی و .. میخونی میتونی قبول نکن ...

درسته ویژگی های خوب زیاد داره ولی این که طایفه دختره رو پایین تو از طایفه خودش می دونه بعدا مشکل نمیشه؟

درسته ویژگی های خوب زیاد داره ولی این که طایفه دختره رو پایین تو از طایفه خودش می دونه بعدا مشکل نمی ...

باهاش حرف بزن خوب 

من خودم به شخصه هر حرفی رو میزنم صد درصد مطمئن نمیگم 

در این مورد از ش بپرسه که چرا اینجوری گفته 

غیر از این شاید از لح دختره گفته 😂

قد رو میشه نادیده گرفت ولی خودبرتر بینیش رو چی

زندگی با ادم مغرور سخته خیلی 

خیلی فرصتا رو از ادم میگیره 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
2706