2733
2739
عنوان

بابام الکی انداختتم بیرون😭😭

2800 بازدید | 99 پست

سلام خانما امروزشوهرم شب کاره بعدمنوبچه هاروشبامیزارخونه مامانمینابمونیم ۲هفتس رفته شبکار بعدتاساعت۱۰ یا۱۱خونه ایم یاخونه مادرشوهرمم شباواسه خواب خونه اشونیم بعدواسه پسرم شوهرم کیف خریده بودیه دادش همسن پسرمه شوهرم پولش کم بودیه دونه خریدهمیشع جفت میخره وای داداشم گریه کردمنم میخوام گفتم عیب نداره الان ازمهرسام میگرم بهت میدم فردابرات میخرم واای بابام انقدراعصابش خوردشد سرم دادزدتقریباانداختتم بیرون ۱۰دقیقه نبودرسیده بودم انقدرحالم گرفته شدازلج من دادشموزدگفت تونمیدونی بچه من بابانداره بخره بخدااون دوچرخه داره به پسرمن نمیده بچم گریه میکنه ولی میگم عیب نداره بچه ان حالم خیلی داغونه منم اومدم خونمون

خانوادمون ۴نفرشده خدایاشکرت😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
بابات رفتارش درست نبود توقع زیادی داره 

بقران خسته شدم دیگه هرچی میخره شوهرم هرخوراکی هرچیزی بایددوتابخره مثلا لباس میخریم میگه بایددوتابخرید یه سری گفتم توهم بابابزرگشی یه بارتودوتابخر بهش برخوردخب منم مستاجرم

چرا خونه خودت نمیمونی؟اختلاف پیش میاد طولانی مدت

ساعت ۱۱شب میرفتم صبح زودمیرفتم شوهرم میترسیدیه چیزی بشه میگم میترسم یه چیزی بشه من نیستم حداقل اوناهست خیلی قلبم شکست

شوهرت توقعشو زیاد کرد 

خیلی ناراحتمواون سری نزدیک ۴۰۰وسیله خرید بعدشوهرم رفت گفت ایناچیه خریده خوراکی خریده میخوادبچه منومریض کنه سودنداریدواسم گفتم دیگه چیکارکنه اخه میگه الکی طرف داری نکن اخه چرابابای من شبیه بقیه باباهانیس این سری چون پولش کم بودنتونست دوتابخره خونمون دعواراه انداخت😭😭😭

ساعت ۱۱شب میرفتم صبح زودمیرفتم شوهرم میترسیدیه چیزی بشه میگم میترسم یه چیزی بشه من نیستم حداقل اوناه ...

وا بچه نباش بمون خونه خودت

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706