2737
2734

شرکتش قبلا خیلی نزدیک خونه بود اوایل دوست داشت من برم پیشش بعد ی مدت زیاد نه،منم اهمیت نمیدادم و به هر‌بهونه ای بود هرازگاهی میرفتم(هرسری هم بعدش دعوامون میشد چون ب ی چیزی گیر میدادم)

الان دفتر خودشو جابجا کرده یکم دورتر شده چند بار گفته بیا خواهرم گفت بهش حس اعتماد بده مثلا بگو اخر وقت ک تنهایی و بچه ها نیستن میام پیشت و این حرفا……

حالا من امروز اون سمت ی کاری دارم ک از صبح همسرم گفت بعد کارت بیا پیشم….از ی طرف دلم میخواد برم چون ی سری پرسنلش جدیدا و دوست دارم ببینمشون،از ی طرف میترسم باز بهم بریزم و دعوام شه با همسرم،از طرفی هم میگم نرم شاید باعث شه بیشتر دلش بخواد بعدا برم و خی اصرار کنه شایدم بگه چند بار گفتم بیا نیومدی اصلا نیا…..ب نظر شما چطوری برخورد کنم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا چه اصراری داری انقدر بری محل کار همسرت ؟؟من که تا حالا پام رو اونجا نزاشتم

از زمان دوستیمون دوست داشت من برم پیشش و همش منو میبرد بعد ی مدت ک میرفتم و هی گیر میدادم به پرسنلش این چرا اینجوریه اون چرا اینجوریه دیگه نخواست من برم….من از همسر سابقم خیانت دیدم متاسفانه اون آقا دوست داشت همه جا تنها باشه و هیچوقت اجازه نمیداد برم پیشش یا چیزهای دیگه من ب شدت شکاک شدم بعد جدا شدنم……

2740
از زمان دوستیمون دوست داشت من برم پیشش و همش منو میبرد بعد ی مدت ک میرفتم و هی گیر میدادم به پرسنلش ...

عزیزم برای یک خانوم خیلی زشته این حد از بی اعتمادی و سختگیری

خانومی ک ب خودش ایمان داشته باشه و اعتماد بنفسش بالا باشه نباید انقدر اهل گیردادن ب این چیزا باشه

برو محل کار همسرت بگو بخند خانومانه رفتار کن 

برای اتفاقی که نیفتاده پیشاپیش جوش نزن 

مخصوصا اینکه با فک کردن بهش اونارو جذب میکنی تو زندگیت

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 

[QUOTE=334803281]از زمان دوستیمون دوست داشت من برم پیشش و همش منو میبرد بعد ی مدت ک میرفتم و هی گیر میدادم به پرسنلش ...به نظر من بهتره بری مشاور چون همه چیز نمیتونه تحت کنترل تو باشه شما به علت سابقه خیانت شکاک بودن مونده تو وجودتون الانم عصر عصر تکنولوژی و پیشرفته و خیلی خزه ب روابط همکاری. و ... گیر بدی. بهتره روشنفکر باشی ادم ک خراب باشه ی جا جایی گیر میاره ک خیانت کنه حالا شما هر چقدر تو نقش ناظم باشی .....بهتره ب جای تمرکز رو کار شوهرت ب فکر پیشرفت خودت باشی ک خدای نکرده اتفاقی هم افتاد سورپرایز نشی. اینو هم یادت باشه هر 0ی تو چیشرفت کنی رشد کنی این دست اتفاقها هم کمتر میفته

اگه فکر میکنی َاید بهم بریزی و دعوا کتی نرو  بعدشم خودش گفته بیا نرو الکی یچی رو بهانه کن که ن ...

نمیدونم واقعا عزیزم یکی از پرسنل خانومش خیلیییی با عشوه حرف میزنه کلا اونو میبینم ک اصلا سگ میشم🤦🏻‍♀️از ی طرف دلم میخواد پرسنل جدیدشو ببینم نمیدونم باید چیکار کنم😭چ بهونه ای؟؟جایی ک من کار دارم دقیقا تو همون خیابون دفترشه…..

برو ولی گیر نده. 

همسر من سر کارش یک مهندس هست داف و وحشتناک خوشگل هر بار پشت سرش میگیم و می‌خندیم و به شوهرم جوری القا کردم که اون خانومه اینقدر با کلاسه که به شوهر من محل نمیده 

تو هم توذهن شوهرت اینو جا بنداز که اره فلانی با کلاسه به تو نگاه نمیکنه و صد تا دوست پسر داره و...