2733
2734
عنوان

فسنجون 😋

309 بازدید | 30 پست

یه دستور عاااالی برای فسنجون میگین؟

اون فوت کوزه گری فسنجون چیه؟

مال من مزه طبیعی دارن🥲😅

درضمن من ملس دوست دارم😍😋

من سبزم 🌱با طلوع خورشید از نور الهی تغذیه میکنم و شکوفا میشم 💚☀️ خدایا شکرت که در قلبم هستی💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخواستم بگم شکر نریزی ی وقت دیدم گفتی ملس سکوت کردم😂

خواهشن گردوووت  له له  للللللههه باشه

رب انارت ترش و سیاه 

مرغاتم سرخ کن با پیاز رنده شده اخرش بزن بهش

رب گوجه هم نریزززز پیلیز

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2728
فوت بلد نیستم  در حد آب یخ ریختن برای روغن پس دادن😅 من با گوشت قلقلی درست میکنم خیلی دوست دا ...

میشه دستورش رو بهم بگی؟

من بیشتر با نرغ درست میکنم 

من سبزم 🌱با طلوع خورشید از نور الهی تغذیه میکنم و شکوفا میشم 💚☀️ خدایا شکرت که در قلبم هستی💗

بنظرم فوت و فنش 

اضافه کردن یخ 

گردو رو خیلی خیلی خوب بسابی 

رب انارمحلی خوب استفاده کنی 

چندساعت بذاری قشنگ جا بیوفته روغن پس بده 

مرغش رو از قبل نمک جوش کنی وقتی قشنگ جا افتاد و روغن پس داد به خورشتت اضافه کنی تا له نشه 

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔
فوت بلد نیستم  در حد آب یخ ریختن برای روغن پس دادن😅 من با گوشت قلقلی درست میکنم خیلی دوست دا ...

اون اسمش فسنجون نیست انار بیجه ،،سبزی مخصوصش هم میریزن داخلش

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
میخواستم بگم شکر نریزی ی وقت دیدم گفتی ملس سکوت کردم😂 خواهشن گردوووت  له له  للللللههه ب ...

مررررسی 

2740
بنظرم فوت و فنش  اضافه کردن یخ  گردو رو خیلی خیلی خوب بسابی  رب انارمحلی خوب استفا ...

نمک جوش کنم چطوری یعنی؟

شمالی هستیا😍

اصییل😂😋😻

گردو رو دو بار چرخ کن که قشنگ روغنش دربیاد  اصلا با آب داغ نپزش  هر نیم ساعت یکبار یه تک ...

ممنونممم

2706