2737
2734
عنوان

لباس برای عقد

189 بازدید | 25 پست

خانما عقد خواهرمه همه ی خانواده ام رفتن یه پارچه که تو بازار مده رو گرفتن و به منم میگن همینو بگیر . به همسرم که میگم میگه من ندارم انقدر بدم . به نظرم من خیلی گرون میشه برای یه شب . نه این که همسرم نداشته باشه داره ولی نمی‌خواد انقدر زیاد خرج کنه . از یه طرفم میگم همه این پارچه رو دارن من تنهایی یه پارچه ی ارزون قیمت دیگه دلم میگیره . آخه هر روز که عقد خواهرم نیست همین یه دونه ست . به نظرتون چیکار کنم. دو دلم هم اینکه میگم این همه زیاده برای یه شب و هم این که دلم میخواد مثل خواهرام بپوشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه ماکسی مجلسی خوشگل بگیر

پارچه بگیری بدن بدوزن و هی بری و بیای و پرو کنی تازه اونی هم ک میخوای از آب در نمیاد 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2742

اماده بخری بهتر نیست.

منم عروسی خواهرمه ولی موندم برا یه شب اونم در حد ۴ ساعت چطور سه چهارتومن بدم لباس.دو سه تومنم حداقل ارایشگاه.بد جور گیر کردم.همین یه خواهرم دارم.شوهرمم شغل خوبی داره ولی الان به شدت دستمون تنگه و قسط زیاد داریم.نمیدونم کادو چکار کنم.یک ماهه غمباد گرفتم

خدایا مددی...
2740
هم قراره عقد خونده بشه و هم جشنه همه ی فامیل دعوت هستن به صرف شام این طوری که زمان جشن هم طولانی تر ...

خب بنظرم مدل لباس بیشتر به چشم میاد تا پارچش،ساتن بخر ی مدل شیک بدوز خواستی برای قسمتیش هم پارچه کاردست بگیر دوریقش و اینا خیاط برات کار کنه

🦋🕊
اماده بخری بهتر نیست. منم عروسی خواهرمه ولی موندم برا یه شب اونم در حد ۴ ساعت چطور سه چهارتومن بدم ...

دقیقا انگار منو گفتی .  مخصوصا که خانواده ام گیر دادن حتما از این لباس باید بخری . من که دلم میخواد به آرایشگر بگم فقط موهامو درست کنه و خودم بیام خونه آرایش کنم شما هم یه کاری کن هزینه ی آرایشگاه حداقل کمتر بشه

2706