2737
2739
دوستان من فرصتم محدوده ...آدرس مرکز لوازم خیاطی های تهران رو میخوام
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
منظورت چرخ خیاطی و اینطور لوازمه یا پارچه و دکمه وکاغذ الگو و این چیزا؟
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیام هم چرخ خیاطی و ازین طور لوازم داره
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
2728
2740
واسه کوچه برلن باید بری مترو سعدی پیاده بشی....

سمت بازارچه تجریش داره فکر کنم
اگر منزلتون قیطریه است میتونین برین تجریش پاساژ رضوی و پاساژ میری چند تا مغازه هست
توی خیابان دولت پایین چهارراه قنات هم یک مغازه بزرگ هست که این لوازمو داره و خیلی هم شیک و قشنگه اما خب یک کم گرونه
ممنونم بانوی ایران....میخوام جایی باشه که لوازمش شیک و تک باشه قیمتش مهم نیست ....چون وقت زیادی برای گشتن ندارم میخوام جایی رو معرفی کنید که لوازم خاص و زیبا داشته باشه...ممنونم
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
2706