2737
2739

یک ماهه پدرشوهرم فوت کرده، هرشب یکی میاد پیش مادرشوهرم و خواهرشوهرم. امشب نوبت ماست!!!

دل خوشی از جفتشون ندارم. برای همینم خسته شدم.

نمی دونم تا کی این وضعیت طول میکشه.

من جای خوابم عوض بشه خوابم نمیبره. تازه بچه هامم اذیت میکنن تا بخوابن😡😤

چکار کنم شوهرم بیخیال بشه. شماها تجربه ای داشتید؟ تا کی طول کشیده؟

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوب شوهرت تنها بره بخوابه 

عمرا 

اون وقت فکر میکنن پیروز شدن و شوهرم اونا را به من ترجیح داده🤕🥴

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
2738

تجربه ای نداشتم . 

تا چهلم صبر کن  

مگه بچه ان که بترسن  .اگر بازم خواستن برید ،بمون خونت . شوهرت خواست بره.چندشب ببینه تنهایین شوهرتم نمیره و تمام .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
حالا ماهی یه شب چیزی نمیشه  خودت اذیت میشی بری هر بار  بذار بره

ماهی یه شب نیست که هفته ای دوشبه😭

خونشون آپارتمانه؟ 

نه

دوسال پیش خواهر شوهرم فوت کرد دختر ۱۴ سالش از خونه ما نمی‌رفت.تا میرفت خونه مادرشوهرم اون دوباره میفرستادش خونه ما...تازه فقط هم باید پیش من یا شوهرم می‌خوابید

مادرشوهرم هم میگفت خب فکر کنید یه بچه دیگه هم دارین پیش خودتون نگه دارین

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال باطل کند

متاسفانه باید زود جلوی زیاده خواهی دیگران رو بگیرید

من تا ۱ سال درگیر این موضوع بودم و کلا شیرازه زندگیم از دستم رفته بود

2706