2733
2734

بدون این که به من بگه رفته طلاهام رو خریده!

بعدش اومد گفت که اره خریدم بدون اینکه ما تعیین کنیم چقدر

حالا اینا به درک رفته طلای دست دوم خریده 

اصلا من دیدم هنگ کردم و دوست داشتم فقط گریه کنم

طلاها به طرز وحشت ناکی قدیمی و زشته یعنی من تو زندگیم همچین طلایی ندیدم خدایی و موندم اوکی طلاها انقدر قدیمیه از کجا پیداش کردن؟؟؟

مامانم وقتی عکسشو نشون دادم انقدر عصبانی شد گفت بدبخت رفتن برات طلای شکسته خریدن

تروخدا باورم نمیشه 

اولش بهش گفتم دستت درد نکنه بعدش عصبانی شدم و دعوا مونم شد 

بهش گفتم انقدر ارزش من کمه رفتی اینو خریدی گفت دیدمت بهت میگم 

منم هی ادامه دادم که نه الان بگو و دعوا مونم شد 

تروخدا باورم نمیشع من تنها دخترم تو ناز و نعمت به دنیا اومدم الان اصلا همچین فاجعه ایی برام قابل هذم نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ای کاش کاش کاش الان‌جای تو بودم و تنها مشکلم طلای دست دوم بود.

عزیزم درد منم اخه کم نیست کاش طلا رو میدیدی 

اصلا میموندی اینو از کجا پیدا کردن انقدر که زشته

2740
عزیزم درد منم اخه کم نیست کاش طلا رو میدیدی  اصلا میموندی اینو از کجا پیدا کردن انقدر که زشته

میتونی عکسشو بذاری؟؟،عزیرم‌ناراحت نباش بخدا ارزش نداره یه مدت نگهش دار یه کمک بذارین روش عوض کنین.

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158

اینا که طبیعه خواهر من بدتر از اینارو دارم تجربه میکنم چرا؟

چون کارای تورو میکردم روی هر چیزی حساس بودم نه تنها بهتر شد بلکه بدتر هم شد خودتو به بی‌خیالی بزن اصلا دستت نکن با روی خوش بگو من اینارو دوست ندارم چند مدتی هم دستت نکنی پشیمون میشه وای تو هم اخلاق منو داری نزاشتی نامزدت حرف بزنه  هر دفعه کارای تو رو میکنم از آخرم کاسه کوزه ها به سره من می‌شکنه 

2706