2733
2734
عنوان

از دست دوستم خیلی ناراحت شدم

175 بازدید | 11 پست

تولدش بود براش کادو گرفتم 

بعد منو دعوت نکرد برم تولدش 🫥

با اینکه کادویی ک من براش بردم از کادویی ک بقیه براش بردن خیلی گرون تر بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بهش نمی‌دادی دعوت نبودی 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
2728
2740
دعوتت نکرد پاشدی رفتی کادوهم بردی؟

ن قبل روز تولدش کادو بهش دادم 

فک کردم دعوتم‌میکنه 

اما نکرد 

بعد بقیه بچه ها رو دعوت کرده بود ازشون ک سوال کردم چی براش برده بودن همه چیزای ارزون برده بودن

کادویی ک من بهش دادم از مال همه گرون تر بود 

حالا بحث پولش نیست 

توقع نداشتم دعوتم نکنه 

ن قبل روز تولدش کادو بهش دادم  فک کردم دعوتم‌میکنه  اما نکرد  بعد بقیه بچه ها رو د ...

یا ب روش بیار یا اگه نمیتونی دیگ اصلااااا محلش نده

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)