2733
2739
عنوان

کسی تو شیردهی سرترالین مصرف کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 28319 بازدید | 58 پست

من استفاده کردم و تو درمانم بسیار موثر بود

ولی تو شیردهی رو نمیدونم

دکترت مجاز دونسته استفاده کن

چون عواقب و عوارض افسردگی تو زندگی جبران ناپذیره

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...

حرفت کاملا  درسته مامان ناز افسردگی بیشتر به بچه آسیب میزنه وقتی همش به بچه شیر حرص بدی بچه هم بیتاب و نا آروم میشه

^^وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ^ خدا رو شکر خواهر یا داداش نیکی جونم عیدی سال 96 ماست7
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهتاب جون منم به اون خاطر میترسم بخورم  ولی افسردگی خیلی اذیتم میکنه

منم چهارماهی میشه زایمان کردم حوصله کاری ندارم باگریه بچم خیلی ناراحت میشم ودلم میخوادگریه کنم قبل اززایمان ونلافاکسین مصرف میکردم نمیدونم میشه الان جایگزینش چیزی مصرف کنم

2731

سلام من قرص سرترالین رودربارداری مصرف میکردم پزشکم گفته بود ایرادی نداره حالا میخوام بدونم بعد زایمان توشیردهیم میتونم مصرف کنم ؟ضرری نداره؟؟لطفا راهنماییم کنین ممنون 

@1375shabnam    بیا این تاپیک رو بخون یوی اون بالا گفته ممکنه توی شیر ترشح بشه 

ببین آخه اینکه میگی تو بروشورش نوشته کم عارضه ترین قرصه دلیل نمیشه که برای بچه هم عارضه ای نداشته باشه

اگه دکتر بهت گفته (متخصص روانپزشک) مشکلی نیست هر جور دوس داری ولی اگه داری بدون مشورت پزشک مصرف میکنی خب درست نیست 

تو شب اول که خریدیش یه دونه کامل خوردی؟

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
دیروزیدونه کامل خوردم اماامروزیه نصف خوردم

من صدش رو بهم گفتن اینجوری بخورم: هفته اول شبی ربع قرص و بعد هم شبی نصف که میشه معادل همون شبی یه قرص پنجاه میل

تاپیک بزن بپرس حتما

آخه میدونم قرصیه که نباید یهو با دوز بالا شروعش کرد باید با شبی یک چهارم شردع میکردی تا بدنت عادت کنه بهش 

یه بسته خریدی یا یه ورق؟

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2740
من صدش رو بهم گفتن اینجوری بخورم: هفته اول شبی ربع قرص و بعد هم شبی نصف که میشه معادل همون شبی یه قر ...

ن ۳ورق خریدم اسنترا۵۰ازامروزنصف میخورم.مرسی عزیزم دعاکن روم تاثیرمیزاره.دارم روخودم کارمیکنم 

عضوگروه سبز💚💚 شروع۵۹ 💚💚وزن هدف۵۵💚💚
ن ۳ورق خریدم اسنترا۵۰ازامروزنصف میخورم.مرسی عزیزم دعاکن روم تاثیرمیزاره.دارم روخودم کارمیکنم 

انشالله خدا کمکت کنه.. رو خودت کار کن باور های مسخره وسواس گونه رو بی محل کن تا کم رنگ و بی زور و بی قدرت بشن

در کنار دارو خودت هم باید رو خودت کار کنی آفرین به تو

من صدش رو بهم گفتن اینجوری بخورم: هفته اول شبی ربع قرص و بعد هم شبی نصف که میشه معادل همون شبی یه قر ...

چن وقت بعداستفاده حالت بهترشد؟

چن وقت بعداستفاده حالت بهترشد؟

الان حدودا دو هفته میشه بهترم.

یدفعه اثر نکرد وقت برد الان دو سه روزه فکرم کمتر از سابق درگیره

دیگه خبر ندارم تلقین میکنم یا واقعا اثر داروئه

من قبلا هم این دارو ر‌و حدود یک و نیم سال زیر نظر پزشک مصرف میکردم

این که جرات کردم الان بدون دکتر بخورم به خاطر اینه که قبلا هم مصرفش کردم وگرنه همچین ریسکی نمیکردم

تو هم بهتر بود واسه بچت تحت نظر دکتر باشی...

خود دانی 

مرسی عزیزم.دعاکن ک بتونم

تو هم واسه من دعا کن 

میتونی انشالله

الان حدودا دو هفته میشه بهترم. یدفعه اثر نکرد وقت برد الان دو سه روزه فکرم کمتر از سابق درگیره ...

من زنگ زدم بادکترم مشورت کردم گف مشکلی نداره استفادش توشیردهی.وابستگی ننیاره داروش؟الان چن وقته شروع کردی دوباره

2706