2733
2734
عنوان

کسی تو شیردهی سرترالین مصرف کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 28367 بازدید | 58 پست
ممنون عزیزم.رشتت چیه؟

میخوام کنکور تجربی بدم قبلا رشتم دبیرستان ریاضی بود و خیلی داستان داشتم تا بعد کلی تاخیر رفتم دانشگاه رشته علم اطلاعات ولی پارسال از دانشگاه انصراف دادم

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
ان شاالله موفق باشی

ممنونم ازت💓😘

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره خیلی دارم روخودم کارمیکنم..دخترزمستون یکم ازخودت بگو.فک کنم هم سنیم منم متولد۷۵هستم

سلام تایپیک ها رو میخوندم قرص سرترالین رو چند مدت خوردین؟ شیرهم میدادین؟ الان بهترین؟ لطفا جواب بدین منم تقریبا مثل شمام

2731
سلام تایپیک ها رو میخوندم قرص سرترالین رو چند مدت خوردین؟ شیرهم میدادین؟ الان بهترین؟ لطفا جواب بدین ...

عزیزم من قرصوخریدم اماجرئت نکردم استفاده کنم.خودم روخودم کارکردم بهترین داروی وسواس بی توجهی ب اون کاره.من اوایل گریه میکردم وقتی وسواس میامدسراغم اماکم کم بهترشدم.سختیش همون اوایله.سعی کن روخدت کارکنی خودت خوب بشی.اگ کمکی ازدست منم بربیاددرخدمتم

عضوگروه سبز💚💚 شروع۵۹ 💚💚وزن هدف۵۵💚💚
عزیزم من قرصوخریدم اماجرئت نکردم استفاده کنم.خودم روخودم کارکردم بهترین داروی وسواس بی توجهی ب اون ک ...

منم ۸ ماه زایمان کردم بعد زایمان الکی گریه میکردم یه مدت خوب شدم دوباره چند وقته دلشوره های بد میگیرم..همش استرس دارم وقت و بی وقت دلم اشوب یکی از دوستام گفت سرترالین بخور نمیدونم تو شیر تاثیر میزاره یانه 😔😔

منم ۸ ماه زایمان کردم بعد زایمان الکی گریه میکردم یه مدت خوب شدم دوباره چند وقته دلشوره های بد میگیر ...

سعی کن ب قرص عادت نکنی.این قرص میگن هفته های اول مریضی روتشدیدمیکنه

عضوگروه سبز💚💚 شروع۵۹ 💚💚وزن هدف۵۵💚💚
منم ۸ ماه زایمان کردم بعد زایمان الکی گریه میکردم یه مدت خوب شدم دوباره چند وقته دلشوره های بد میگیر ...

سلام. منم ۸ ماهه زایمان کردم و مدام دلشوره داشتم، داشتم خفه میشدم از نگرانی های بی مورد و الکی، رفتم دکتر به منم سرترالین داده و والپرات سدیم (رهاکین) و ویتامین ای. شکرخدا الان یه هفته ست که استفاده میکنم بهترم و دلشوره اینا ندارم. من خیلی هم عصبی بودم و سر دختر ۴ساله م مدام داد میزدم، امروز بهم گفته مامان امروز خیلی خوب شدی. یه کمی عوارض داره و نگرانم تو شیر ترشح میشه یا نه، ولی خوب چون تحت نظر دکتر استفاده میکنم نگران نیستم. شما هم حتما برو دکتر و تحت نظر اون دارو مصرف کن اگه لازم باشه

خدایا شکرت
سلام. منم ۸ ماهه زایمان کردم و مدام دلشوره داشتم، داشتم خفه میشدم از نگرانی های بی مورد و الکی، رفتم ...

ممنونم عزیزم خیلی لطف کردی ...شما تند خو و زود رنج هم شدی ؟؟؟

ابنا یعنی از عواقب افسردگی بعد زایمان که تاحالا مونده یا خستگی و ...؟؟

ممنونم عزیزم خیلی لطف کردی ...شما تند خو و زود رنج هم شدی ؟؟؟ ابنا یعنی از عواقب افسردگی بعد زایمان ...

آره خیلی زودرنج و بداخلاق... من گمونم از عوارض افسردگی بود چون بی دلیل و بدون اینکه بدونم و متوجه باشم بدخلقی میکردم

خدایا شکرت
آره خیلی زودرنج و بداخلاق... من گمونم از عوارض افسردگی بود چون بی دلیل و بدون اینکه بدونم و متوجه با ...

عزیزم منم بعد از زایمان همش افکار منفی و استرس و ترس از تنهایی دارم همش دوست دارم یکی پیشم باشه یک ماهه دارم آسنترا میخورم ۳روز خیلی حالم بود وای از دیروز باز استرس و افکار منفی دارم اینا جزو روند درمانه؟ شما این حالتو داشتب؟

اصلا تاثیر این قرص چجوریع

خداجونم مرسی که هوامو داری ❤
ممنونم عزیزم خیلی لطف کردی ...شما تند خو و زود رنج هم شدی ؟؟؟ ابنا یعنی از عواقب افسردگی بعد زایمان ...

عزمزمه منم بعد از زایمان اینجوری شدم شما بهتری؟ دارو مصرف میکنی؟

خداجونم مرسی که هوامو داری ❤

مامانای گل سلام.

میخوام تجربه‌ی خودم از مصرف سرترالین رو در دوران شیردهی بگم!

من از قبل زایمان دچار استرس و افسردگی بودم، تو بارداری هم ادامه داشت و شیردهی بدتر هم شدم...روانپزشکم سرترالین تجویز کرد، یه دوره‌ی سه ماهه تو شیردهی مصرف کردم، بنظرم کمی حالم بهتر شده بود ولی بعدش تاثیر دارو کمرنگ شد و دکتر فلوکستین تجویز کرد برام.

متخصص کودکی که دخترم رو پیشش ویزیت میکردم، هشدار داد که این داروها شاید نوشته که جزو ایمن‌ترین داروها هستن ولی بچه رو منگ میکنه و توجهش تو کودکی کم میشه!!!

باید جدی میگرفتم این حرفارو، الان دخترم پنج ساله هست و متاسفانه نقص توجه و تمرکز-بیش فعالی داره و مشکوک به طیف اتیسم.

لطفا اگر افسردگی دارید، اول از همه نرید سراغ داروی روانپزشکی!

یه دوره ویتامین ب.کمپلکس مصرف کنید که اثرش بمراتب بهتر از دغروی ضدافسردگی هست.

بهارنارنج...بیدمشک...گلاب...بادرنجبویه رو زیر نظر دکتر طب سنتی شب‌ها قبل از خواب بخورید بمراتب بهتره.

ببینید شاید عوامل استرس و محیطی روی بچه‌ی من اثر گذاشته باشه و شاید تاثیر سرترالین و فلوکستین کم بوده باشه، اما عذب وجدان من و رها نمیکنه!!

چون ما که دقیقا نمیتونیم بسنجیم که چه چیزی تاثیر گذاشته و چه چیزی نه؟!!

پس خواهش میکنم محتاطانه رفتار کنید...افسردگی بعد از زایمان رو اغلب تجربه میکنن و شما تنها کسی نیستید که تجربه‌ش کرده، اما داروی اصلی دست همسر شماست که بتونه با محبت شما رو آروم کنه.

✨دل قوی‌دار سحر نزدیک است...✨