2733
2739

من بینیم گوشتیه البته به صورتمم میاد، متوسطه همه میگن به صورتت میاد ولی خب گوشتیه و دوستش ندارم رفتم دکتر اولین مشاورم بود دکتره گفت بینیت گوشتیه خوب ارتفاعش زیاد میشه و کلی چرتو پرت گفت ولی من حتی تو پیجشم ندیدم بینی گوشتی عمل کنه اونجا هرکیو دیدم استخونی بود یه دختره ام اونجا بود گفت خواهر منم بینیش گوشتی بود اومد دکتر گفت عمل نمیکنم رفت جای دیگه مامانمم میگه حرص نخور و ناامید نشو این همه دکتر حالا میری مشاوره پیششون

ب منم همینو گفتن عمل کردم متاسفانه...خیلی پشیمونم نکن توروخدا

رو اجزای دیگه ی صورتت کار کن اگه دلت تنوع میخواد 

میشه برای بازگشت محبت شوهرم به من وآرامش و خوشبختی به زندگیم یه صلوات یا امن یجیب مهمونم کنین؟🥺🥲سوال ورزشی داشتین بپرسین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

احیانا پیش خوانسارنیا نرفتی؟

چون اونم فقط بینی بی عیبارو عمل میکنه همه رو رد کرد اونروز ک من رفتم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

اشنای ما چند تا دکتر رفت گفتن عمل نکن....خبره ترین پزشک هم بهش گفت من عمل نمیکنم اما از من به شما نصیحت هیچ جای دیگه هم عمل نکن

اما یک دکتر پیدا کرد عملش کرد ببخشبد اما قیافه ش شبیه هیولا شده بینی کوتاه و فک جلو ....طوری شده که با وجود دو بچه بزرگ هر جا میره اگر بهش بگن مبارک زار زار گریه میکنه

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2740
احیانا پیش خوانسارنیا نرفتی؟ چون اونم فقط بینی بی عیبارو عمل میکنه همه رو رد کرد اونروز ک من رفتم

من پیش دکتر بمانعلی رفتم

گفت ازین بهتر نمیشه اگرم از بقل جمع بشه از نیم رخ ارتفاعش زیاد میشه

حالا چند  جا دیگه میرم واسه مشاوره

من پیش دکتر بمانعلی رفتم گفت ازین بهتر نمیشه اگرم از بقل جمع بشه از نیم رخ ارتفاعش زیاد میشه حالا ...

راست میگه پروجکشن میره بالا چون پوست ضخیمه

اگه بد نی خیلی عمل نکن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
بینیش کوچیک بوده؟

استخونی و روبه پایین بود و کمی بزرگ

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
بینیت گوشتی بود گفتن عمل نکن؟

آره گوشتی با پوست ضخیم

میشه برای بازگشت محبت شوهرم به من وآرامش و خوشبختی به زندگیم یه صلوات یا امن یجیب مهمونم کنین؟🥺🥲سوال ورزشی داشتین بپرسین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم🥰
2706